INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Skating » Ochraniacze » Kaski
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pokaż wszystkie (12)
Pokaż wszystkie (16)
Pokaż wszystkie (19)

Kask ochronny, dziecięcy, na rolki, na rower SCOOBY DOO

Wysyłka: Do 24 godzin
19,99 45,00 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki HAPPY WORK

Wysyłka: Do 24 godzin
26,90 31,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki HAPPY BEE

Wysyłka: Do 24 godzin
26,90 29,90 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki MV5-2 Meteor

Wysyłka: Do 24 godzin
28,90 33,90 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL MAX

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL PINK

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL AERO

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL GLORY

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL HEX BLUE

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL NINO

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki COOL RECON

Wysyłka: Do 24 godzin
35,00 39,50 PLN
Głowa to chyba najważniejsza część ciała podlegająca ochronie. Dlatego kask ochronny, powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego skatera, bez względu na wiek, płeć czy rodzaj sportu jaki uprawia.

Kaski ochronne dla dzieci są przede wszystkim trwałe i wygodne. Dzięki nim każdy rodzic może być spokojny o swoją pociechę. Skorupa tych kasków została wykonana z odpornego na uderzenia i wytrzymałego materiału PVC, wnętrze natomiast wyłożono miękkimi materiami, które ochraniają głowę dziecka przed wstrząsem. Kaski dla dzieci są bardzo kolorowe, z pewnością więc przypadną do gustu naszym milusińskim. Jeżeli Twoje dziecko nie jest do końca przekonane o tym, czy założyć kask, z pewnością motyw ulubionego bohatera z bajki bardzo szybko go do tego przekona. Dlatego na naszej stronie mogą Państwo znaleźć kaski z Myszką Mickey, Kubusiem Puchatkiem, bohaterami bajki Cars, Toy Story, a nawet z uśmiechniętymi twarzami Disnejowskich księżniczek.

Kaski rowerowe, które można znaleźć na naszej stronie to przede wszystkim kaski do jazdy rekreacyjnej. Wysunięta forma kasku sprawia, że świetnie ochrania on zarówno czoło, jak i potylicę. Opływowy kształt, oraz duża liczba otworów wentylacyjnych sprawia, że z kasków można korzystać podczas wzmożonej aktywności fizycznej w upalne dni. W otworach wentylacyjnych zamieszczono specjalną siatkę, dzięki czemu nie musimy się obwiać,że jakiś owad dostanie się pod kopułę kasku. W naszej ofercie, oprócz kasków rowerowych można znaleźć kaski ochronne, które swoim designem oraz kształtem idealnie wpasują się w uliczną, skating'ową modę. Nadają się one przede wszystkim do ekstremalnej jazdy na rowerze, rolkach czy też deskorolce. Energochłonna skorupa ABS tłumi siłę uderzeń co czyni kask bezpieczniejszym.

Niektóre modele kasków posiadają specjalny dopinany daszek, który przydaje się przede wszystkim w słoneczne dni. Większość kasków posiada możliwość płynnej regulacji rozmiaru za pomocą pokrętła, oraz regulowanych zapięć pod brodą - należy pamiętać o tym, by jak najlepiej dopasować kask do swoich możliwości, by w pełni mógł wykonywać swoją funkcję ochronną. Niektóre kaski mają również przymocowane specjalne światełko, które czyni ich użytkownika widocznym nawet w niepogodne zachmurzone dni i wieczory.