INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Sporty wodne » Okularki » Okulary korekcyjne
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Okulary korekcyjne do pływania to idealna propozycja dla osób posiadających wadę wzroku. Umożliwiają one dobre widzenie osobom posiadającym wadę do -8,0 dioptrii.

Dostępne w naszej ofercie okulary pływackie korekcyjne wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, mają wymienne, regulowane noski, a szkła pokryte są filtrem UV i powłoką anti-fog, zapobiegającą zaparowywaniu. Posiadają również możliwość indywidualnego doboru szkieł w zależności od różnicy wady, dzięki czemu umożliwiają odpowiednią korekcję dla każdego oka. Są szczelne i dobrze przylegają do twarzy dzięki użyciu w nich wysokiej jakości silikonowych uszczelek. Zapobiega to przedostawaniu się wody do środka okularków.

Okulary do pływania korekcyjne są dobrą alternatywą zarówno dla osób noszących tradycyjne okulary, jak i szkła kontaktowe. Często przez zwykłe okularki wlewa się woda, co nie jest zbyt komfortowe dla osób używających szkieł kontaktowych. Podobnie pływanie w samych tylko soczewkach może skończyć się zapaleniem spojówek. Tymczasem okulary korekcyjne do pływania zapobiegają takim problemom.