INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Skating » Rolki, łyżworolki » 2w1 Rolki + Łyżwy
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pokaż wszystkie (13)
PORADNIKI
Konserwacja rolek - od czego zacząć? Konserwacja rolek - od czego zacząć?

Każdy dobry rolkarz wie, że o rolki trzeba dbać. To sprzęt sportowy, który wymaga stałej kontroli, bowiem od sprawności rolek może zależeć nasze zdrowie. Poniżej przedstawimy...

czytaj więcej
Łożyska - jak je wymieniać, jak je konserwować? Łożyska - jak je wymieniać, jak je konserwować?

Łożysko to jedna z najważniejszych części w rolce. To właśnie od dobrego łożyska zależy płynność jazdy. Łożyska sprawiają, że koło płynnie się obraca. Gdyby nie łożyska,...

czytaj więcej
Jak dobierać kółka do rolek? Jak dobierać kółka do rolek?

Kółka to jedne z najczęściej zużywających się elementów w rolce. Trwałość naszych kółek zależy od ich jakości i twardości, a także od częstotliwości jazdy,...

czytaj więcej
Jakie rolki kupić? Jakie rolki kupić?

Na pierwszy rzut oka wybór rolek może wydawać się skomplikowany. Do wyboru mamy aktualnie wiele różnych modeli i producentów. Zanim jednak przystąpimy do zakupu,...

czytaj więcej
Rolki z wymienną płozą to świetny prezent dla dziecka, a poza tym bardzo ekonomiczny zakup. Można kupić jeden produkt, a dziecko będzie się nim cieszyć zarówno w lecie, jak i w zimie. Latem będzie szaleć na rolkach, a zimą na lodowisku. Rolki z wymienną płozą mają na tyle unikalną konstrukcję, że but dobrze przylega i zabezpiecza stopę dziecka, niezależnie o rodzaju płozy, która akurat jest zamontowana.

Zakup takich rolek jest bardzo ekonomiczny, ponieważ wszystkie nie dość ze mają wymienną płozę, to jeszcze posiadają regulację rozmiaru. Dzięki temu bez problemu będą służyć przez kilka kolejnych sezonów.

Nasza oferta zawiera wybór rolek z wymienną płozą takich firm, jak na przykład Tempish i Spokey. Są to firmy specjalizujące się w produkcji sprzętu sportowego, a w szczególnie ta pierwsza z nich produkuje głównie rolki i łyżwy.

Oferowane przez nas rolki z wymienną płozą mają kilka dużych zalet: nie są drogie, a jednocześnie wyróżniają się oryginalną stylistyką i wysoką jakością. Zostały wykonane z dbałością o szczegóły, z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, a konstrukcja buta jest mocna i doskonale chroni nogę podczas jazdy i ewentualnych upadków.

Płozę jest bardzo łatwo wymienić, a rozmiar dzięki szybkiej, bezkluczowej regulacji można swobodnie dopasować do stopy dziecka.

W oferowanych przez nas modelach użyto nowoczesnych technologii mających na celu poprawę wygody i komfortu jazdy u dziecka. Rolki z wymienną płozą marki Tempish zachowują sprężystość do -20 stopni C, mają klamrę z zapięciem Auto Lock i regulowaną wysokość trzyczęściowego szkieletu, a płoza łyżwowa wykonana jest ze stali węglowej. Poza tym w modelu Rhino Duplex wysiółka dopasowuje się do kształtu stopy i dzięki temu but nie uciska ani nie uwiera.

Rolki z wymienną płozą marki Spokey również są zaawansowane technologicznie. Kółka w płozie rolkowej wykonane są wytrzymałego poliuretanu, a ich twardość dopasowana jest do potrzeb jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC3 są węglowe i cechuje je duża żywotność i wytrzymałość. Płoza jest wykonana z polipropylenu, dzięki czemu jest lekka a jednocześnie odporna na uszkodzenia,. Dodatkowym bonusem w rolkach tej marki jest łatwa, bezkluczowa regulacja rozmiaru.