Bezpieczeñstwo P³atno¶ci Dostawa O sklepie Kontakt
Konsultant - sklep sportowy Kontakt - sklep sportowy
Certyfikat EUROLABEL sklep sportowy asport.pl
Jeste¶ tutaj: Asport.pl » Okulary » Sportowe » Okulary sportowe, przeciws³oneczne LIGHTNING CHROME + dodatkowe szk³a Uvex

Okulary sportowe, przeciws³oneczne LIGHTNING CHROME + dodatkowe szk³a Uvex

Zobacz produkty  Uvex
CENA: 119,00 149,00 PLN
Promocja : Taniej o 20 %, oszczêdzasz : 30,00 PLN
Raty tylko 13,21PLN x 10
Dostêpno¶æ: dostêpny , wysy³ka dzisiaj
Koszt dostawy: ju¿ od 9,00 PLN (wiêcej)
Ocena klientów Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5
Ilo¶æ opini : 1
Dodaj do porównania Dodaj do przechowalni Zapytaj o produkt Poleæ znajomemu Wersja do druku
OPIS OPINIE GWARANCJA KUP NA RATY

 

OKULARY SPORTOWE + DODATKOWE SZK£A

model LIGHTNING

firmy UVEX

Okulary sportowe, które dziêki pow³oce Litemirror zapewniaj± ca³kowit± ochronê przed promieniowaniem podczerwonym. Niesamowicie miêkkie i antyalergiczne noski oraz koñcówki zauszników to wysoki komfort u¿ytkowania, gwarancja utrzymania okularów sportowych we w³a¶ciwym  miejscu bez mo¿liwo¶ci ze¶lizgniêcia siê. Okulary posiadaj± w zestawie dwie dodatkowe, wymienne szyby oraz praktyczne etui.

Opis:

  • 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC
  • 100% ochrony przed promieniowaniem IR
  • lustrzana pow³oka - ca³kowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym
  • oprawki wykonane z materia³u odpornego na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne
  • najwy¿sza poprawno¶æ optyczna
  • bezuciskowe idealne dopasowanie pozwala utrzymaæ okulary we w³a¶ciwym miejscu
  • wymienne szk³a
  • dodatkowe wymienne zauszniki
  • przezroczysta szyba wbudowana + dodatkowa szyba nak³adana
  • wentylowane, miêkkie noski
  • dodatkowo etui + woreczek na okulary

Kolor oprawki:

  • ciemno-srebrny (chrom)

Kolor szkie³:

  • transparentne

Dodatkowe szyby:

  • pomarañczowa, pow³oka lustrzana - S1
  • ciemna, pow³oka lustrzana - S3

Dodatkowo etui na okulary.

Technologie dla produktu:

Litemirror - technologia lustrzanych szyb; to moda i funkcjonalno¶æ. Pow³oka z³o¿ona z 18 warstw daje nie tylko modny wygl±d, ale równie¿ ca³kowit± ochronê przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promieniowanie IR jest skutecznie odbijane i nie dociera do oka, zapewniaj±c tym samym maksymaln± ochronê.


 

MIÊKKIE NOSKI / KOÑCÓWKI ZAUSZNIKÓW - Niesamowiecie miêkkie, lekkie i antyalergiczne materia³y daj± wysoki komfort u¿ytkowania i gwarancjê utrzymania okularów we w³a¶ciwym miejscu

100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC - bezkompromisowa ochrona oczu! Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim ¶wiat³em. Ochrona przed promieniowaniem UV jest równie¿ zawarta w oprawkach.

SYSTEM WYMIANY SZYB - Prosta i szybka mo¿liwo¶æ wymiany szyb. Ró¿ne kolory szyb zapewniaj± optymaln± widoczno¶æ w ró¿nych warunkach pogodowych

UVEX – znana i doceniana firma w gronie sportowców, za³o¿ona w 1926r. przez Philipa M. Wintera. Pierwsze produkty to okulary ochronne w ró¿nym wydaniu. Wraz z zmieniaj±cymi siê potrzebami poszerza produkcjê o okulary dla kierowców, okulary motorowe, dla spadochroniarzy, dla wspinaczy górskich oraz narciarzy. Pocz±tek obecnie znanej marki UVEX to lata piêædziesi±te. Nazwa powsta³a z po³±czenia funkcji ochronnej przed promieniami ultravioletowymi oraz wykluczenia tego promieniowania: UV (ultrafiolet) - EX (excludion).

Nastêpne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzenie oferty o kolejne produkty. UVEX staje siê znan± i docenian± mark± w gronie sportowców. Bierze udzia³ we wszystkich wa¿nych turniejach sportowych w Europie oraz na ¶wiecie. W latach osiemdziesi±tych UVEX rozpoczyna produkcjê oraz dystrybucjê na terenie USA i Kanady. Aktualnie UVEX jest jedn± z wiod±cych na ¶wiecie firm bran¿y optycznej.

UVEX jest ¶wiatowym liderem w dziedzinie sprzêtu sportowego. Nie jest to kwesti± przypadku. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do sprzeda¿y przechodz± surowe testy jako¶ci. Przez ca³y proces produkcji eksperci z centrum testowego sprawdzaj± ka¿d± sztukê, aby zapewniæ zgodno¶æ z wysokimi standardami jako¶ci.

okulary sportowe przecies³oneczne przeciwsloneczne s³oneczne sloneczne na rower rowerowe z wymiennymi szk³ami wymienne szk³a pow³oka lustrzana z pow³ok± lustrzan± Kod: 12165 5301785716, waga: 0.10 kg
Dodaj opiniê
Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 naprawde super
Dodano: 2011-07-28
przez: krzysiek
Super okulary, dobrze przylegaj±, wymienne szybki to ekstra pomys³. W zale¿no¶ci od pogody przydaj± sie ro¿ne opcje. Polecam
U¿ytkownik poleca produkt.
Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Czy przydatna dla Ciebie? TAK / NIE
OCEÑOkulary sportowe, przeciws³oneczne LIGHTNING CHROME + dodatkowe szk³a Uvex
TAK NIE
Ka¿da opinia przed zaakceptowaniem jest sprawdzana przez obs³ugê sklepu. Opinie, które zawieraj± wulgaryzmy, nosz±ce cechy reklamy, nie maj±ce zwi±zku z produktem lub obra¿aj±ce osoby trzecie nie zostan± opublikowane na stronie sklepu.

 

Gwarancja:

  • Towar objêty gwarancj± producenta 12 mc.

Dowód zakupu (paragon lub faktura) jest nieod³±cznym elementem ka¿dej wysy³anej paczki i podstaw± do uzyskania gwarancji.
Wszystkie towary dostêpne w Asport.pl objête s± gwarancj±. Gwarancji nie podlegaj± jednak uszkodzenia mechaniczne takie jak np.rozdarcia, obtarcia, rozciêcia, wgniecenia, itp. Oraz uszkodzenia spowodowane niedba³ym lub niew³a¶ciwym, niezgodnym z przeznaczeniem u¿ytkowaniem.

Wiêcej informacji na stronie warunki gwarancji»»

Prawo do zwrotu zakupionego towaru.

Je¶li zakupiony towar jest pe³nowarto¶ciowy, ale mimo to nie spe³nia oczekiwañ Klienta, mo¿na go bezproblemowo, bez podania przyczyny zwróciæ w terminie nieprzekraczaj±cym 10 dni od daty zakupu.

Towar nie mo¿e byæ zniszczony ani nosiæ jakichkolwiek ¶ladów u¿ytkowania. Musi posiadaæ oryginalne opakowanie i dowód zakupu (paragon lub faktura).

Kwota, za któr± dokonano zakupu zostanie zwrócona na konto klienta lub przes³ana przekazem pocztowym na odpiwedni adres w terminie do 14 dni. Koszty przesy³ki oraz przekazu pocztowego nie s± zwracane.
Przybli¿on± wysoko¶æ miesiêcznej raty kredytu uzyskaj± Pañstwo korzystaj±c z poni¿szego kalkulatora. Po uruchomieniu symulatora rat wpisz najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualn± wp³atê w³asn±.

Oblicz ratê ¯AGIEL
Promocje rat ¯AGIEL
  • rata od ok. 1,1% / m-c
  • kredyt z odroczon± sp³at±
Podane warto¶ci rat s± przybli¿one, nie zawieraj± ubezpiecznia i mog± siê nieznacznie zmieniæ. Obliczenia przeprowadzone za pomo± symulatora rat maj± charakter orientacyjny i nie stanowi± oferty w rozumieniu art.66 §1 kc. Bank ma prawo odmówiæ udzielenia kredytu bez podania przyczyny.

Wiêcej o sprzeda¿y ratalnej
Do góry

OBS£UGA KLIENTA

Bezpieczeñstwo
Bezpieczne zakupy w sklepie sportowym Asport.pl
P³atno¶ci i raty
Najczê¶ciej wyszukiwane
Instrukcje obs³ugi i porady Fakty sportowe Kluby sportowe