OSTATNIO OGLĄDANE
Dziecięce klapki VISA niebieskie Aqua-Speed
DZIECIĘCE KLAPKI PLAŻOWE
model VISA
firmy AQUA-SPEED
Dziecięce klapki na basen z wesołym wzorem, wykonane z bardzo lekkiego tworzywa typu EVA Injection o doskonałej wytrzymałości. Bardzo wygodna powierzchnia wewnętrzna, dopasowana do kształtu stóp. Antypoślizgowa podeszwa.

Opis:
- dziecięcy wzór
- materiał: bardzo lekkie tworzywo typu EVA Injection
- doskonała wytrzymałość
- wygodna powierzchnia wewnętrzna
- podeszwa dopasowana do kształtu stopy
- antypoślizgowa podeszwa
- komfortowe i wygodne
Kolor:
- niebieski
Tabela rozmiarów:
| Rozmiar | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |
| Długość wkładki w cm | 15,4 | 16,0 | 16,5 | 17,0 | 17,7 | 18,4 | 19,1 |
Aqua-Speed - jest częścią firmy SPORTEX założonej w 1991 r. w Łodzi. Filozofią firmy jest zapewnienie klientowi możliwie najszerszego wachlarza wyrobów pływackich i nurkowych zróżnicowanych pod względem kolorystyki, materiału i cen. Jednocześnie firma zapewnia najnowsze wzornictwo i nowoczesną technologię produkcji oferowanych artykułów wytwarzanych w najlepszych światowych fabrykach, z uwzględnieniem zarówno najnowszych trendów, jak i specyfiki naszego rynku.
W ofercie znajdują się między innymi: różnorodne czepki pływackie, okularki, klapki i obuwie plażowe, stroje pływackie damskie, męskie i dziecięce, drobne akcesoria pływackie, a także maski, fajki i płetwy. Dzięki szerokiemu asortymentowi, wysokiej jakości wyrobów i dużemu doświadczeniu w branży marka Aqua-Speed szybko zaczęła cieszyć się popularnością w szerokim gronie odbiorców, nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.
ZOBACZ TAKŻE
OBSŁUGA KLIENTA
F.H.U. Web-Com Marcin Rozmus

