SPORTY ZIMOWE
Bielizna termiczna Buty narciarskie Buty snowboardowe Czapki, szale Deski snowboardowe Gogle Dla dorosłych Dla dzieci Optyczne Hokej Kaski Kijki narciarskie Kominiarki Kurtki zimowe Łyżwy Narty Ochraniacze Ogrzewacze do ciała Pokrowce Rękawice Sanki, saneczki, ślizgi Skarpety Smary Spodnie narciarskie WiązaniaOSTATNIO OGLĄDANE
Czapka dziecięca, polarowa POLARE JUNIOR 4kolory Neverland
39,00 / 31,00 PLN
Materac welurowy, dwuosobowy EXCELLENT DOUBLE 2011 Outwell
269,00 PLN
Zegarek damski, męski, sportowy IRONMAN® 30-LAP Timex
229,00 / 206,00 PLN
Sandały damskie, klapki wodoodporne EL RIO The North Face
189,00 / 151,00 PLN
Sandały damskie, klapki wodoodporne EL RIO The North Face
189,00 / 151,00 PLN
Gogle narciarskie, lustrzanki SUPER ORBIT OPTIC czarne Uvex
GOGLE NARCIARSKIE, SNOWBOARDOWE
model SUEPR ORBIT OPTIC
firmy UVEX
Kompatybilne z kaskiem gogle narciarskie typu OTG - przeznaczone dla osób noszących okulary korekcyjne. Dzięki szybom Litemirror, zapewniającym właściwy kontrast, systemie szybkiego zapinania Speed Clip oraz wentylacji oprawek użytkownik może czerpać radość z jazdy na nartach lub snowboardzie bez względu na panujące warunki atmosferyczne.
Opis:
- podwójna szyba wykonana w technologii Supravision®, chroniącej przez zaparowaniem i zapysowaniami
- kategoria soczewki: S2 - przepuszcza 25% światła słonecznego
-
znakomity kontrast przy złej widoczności (mgła, zachmurzenie)
- 100% ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB, UVC
- technologia Litemirror - ochrona przed promieniowaniem IR
- łatwe w czyszczeniu
- nieparująca powłoka Anti-Fog
- wysoka odporność na stłuczenia i odporne na zadrapania
- wentylacja oprawek zapewniająca komfort noszenia i dobrą widoczność
- miękka, hypoalergiczna pianka gwarantuje idealne dopasowanie
- kompatybilne z kaskami
- system szybkiego zapinania Speed Clip
- OTG (Over The Glass) - gogle dla osób noszących okulary
- siateczka na gogle w zestawie
- kolor oprawki: czarny
- kolor szyb: pomarańczowy - litemirror orange
Oczyszczanie:
Jeżeli wewnętrzna strona okularów posiada pokrycie przeciwmgielne, to jest ono bardzo czułe na zadrapania w razie kontaktu z wodą i dlatego powinno być oczyszczane przy użyciu miękkiej i czystej ściereczki wyłącznie po uprzednim dokładnym osuszeniu. Zewnętrzna strona okularów oraz oprawa mogą być myte pod bieżącą wodą, a następnie osuszone przy użyciu miękkiej i czystej ściereczki.
UWAGA!!! Unikać stosowania detergentów chemicznych, rozpuszczalników lub rozpylaczy!
Kompatybilne z kaskiem - specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrze umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem gwarantując tym samym niezawodną ochronę.

Litemirror - technologia lustrzanych szyb; to moda i funkcjonalność. Powłoka złożona z 18 warstw daje nie tylko modny wygląd, ale również całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promieniowanie IR jest skutecznie odbijane i nie dociera do oka, zapewniając tym samym maksymalną ochronę.

100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC - bezkompromisowa ochrona oczu! Filtr zawarty w szybie chroni ludzkie oko przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskim światłem. Ochrona przed promieniowaniem UV jest również zawarta w oprawkach.

Speed Clip - specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, gwarantując tym samym niezawodną ochronę. Niektóre modele gogli posiadają system zapięcia Speed Clip, znajdujący się z tyłu na pasku.

Uvex Supravision® - unikalna technologia zapewniająca ochronę przed zarysowaniami z zewnątrz i jednocześnie przed parowaniem z wewnątrz. To również stuprocentowa ochrona przed promieniowaniem UV.

UVEX – znana i doceniana firma w gronie sportowców, założona w 1926r. przez Philipa M. Wintera. Pierwsze produkty to okulary ochronne w różnym wydaniu. Wraz z zmieniającymi się potrzebami poszerza produkcję o okulary dla kierowców, okulary motorowe, dla spadochroniarzy, dla wspinaczy górskich oraz narciarzy. Początek obecnie znanej marki UVEX to lata pięćdziesiąte. Nazwa powstała z połączenia funkcji ochronnej przed promieniami ultravioletowymi oraz wykluczenia tego promieniowania: UV (ultrafiolet) - EX (excludion).
Następne lata to dalszy dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzenie oferty o kolejne produkty. UVEX staje się znaną i docenianą marką w gronie sportowców. Bierze udział we wszystkich ważnych turniejach sportowych w Europie oraz na świecie. W latach osiemdziesiątych UVEX rozpoczyna produkcję oraz dystrybucję na terenie USA i Kanady. Aktualnie UVEX jest jedną z wiodących na świecie firm branży optycznej.
UVEX jest światowym liderem w dziedzinie sprzętu sportowego. Nie jest to kwestią przypadku. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą surowe testy jakości. Przez cały proces produkcji eksperci z centrum testowego sprawdzają każdą sztukę, aby zapewnić zgodność z wysokimi standardami jakości.
ZOBACZ TAKŻE
Gogle narciarskie, optyczne COMANCHE OPTIC czarne Uvex
229,90 /194,00
Gogle narciarskie, optyczne ORBIT OPTIC S1 grafitowe Uvex
239,90 /203,00
Gogle narciarskie, optyczne COMANCHE OPTIC srebrne Uvex
229,90 /194,00
Gogle narciarskie, optyczne VISION OPTIC L czarne Uvex
219,90 /186,00
Gogle narciarskie, optyczne ORBIT OPTIC S1 czarne Uvex
239,90 /203,00
OBSŁUGA KLIENTA
F.H.U. Web-Com Marcin Rozmus


