OSTATNIO OGLĄDANE
Rękawice bokserskie LION 14oz niebieskie Green Hill
89,00 / 75,00 PLN
Rękawice bokserskie LION 14oz czerwone Green Hill
89,00 / 75,00 PLN
Rękawice bokserskie LION 10oz niebieskie Green Hill
70,00 / 61,00 PLN
Rękawice bokserskie LION 10oz czerwone Green Hill
70,00 / 61,00 PLN
Rękawice bokserskie LION 8oz niebieskie Green Hill
57,00 / 50,00 PLN
Ochraniacz przedramienia, elastyczny biało-czarny Green Hill
OCHRANIACZ PRZEDRAMIENIA
model FAP-6223
firmy GREEN HILL
Elastyczny ochraniacz dłoni i przedramiona, wykonany z bawełny. Ochraniacz stosowany do różnych sportów takich jak karate, taekwon-do, również czasami w kick-boxingu i mma. Ochraniacz posiada warstwę z pianki polyestrowej mającą częściowo chronić przed urazami i kontuzjami.

Opis:
- materiał: 100% bawełna
- elastyczny
- logo Green Hill
- warstwa ochronna z pianki polestrowej
- ochrona przed urazami i kontuzjami
- szerokie zastosowanie
- certyfikat bezpieczeństwa
- kolor: biały z czarnym ściągaczem
- rozmiar: M
CE - znak ten informuje, że dany produkt spełnia wymagania odpowiednich dyrektyw Unii Europejskiej w zakresie norm bezpieczeństwa. Ponadto produkt nie zagraża zdrowiu i jest przyjazny dla środowiska.

Green Hill jest światowym producentem artykułów do boksu i sportów walki. Produkty Green Hill cechują się najwyższą jakością materiałów i wykonania. Firma dostarcza produkty na rynki całego świata, posiada swoje filie w ponad 17 krajach. Od 2005 roku Green Hill działa również na terenie Polski. W 2004 roku firma była oficjalnym dostawcą sprzętu bokserskiego na Olimpiadę w Atenach. Obecnie współpracuje z wieloma firmami, klubami, a także związkami sportowymi.
Produkcja asotrymentu Green Hill odbywa się we własnych fabrykach, dzięki czemu ich produkty charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością, dodatkowo potwierdzoną certyfikatami bezpieczeństwa.
Firma aktywnie uczestniczy w życiu wielu sportowców. Jest również sponsorem wielu imprez sportowych: towarzyszy gali KSW (Konfrontacja Sztuk Walki), a także bierze udział w lokalnych turniejach sportowych. Green Hill oferuje szeroki wybór sprzętu do boksu i do sportów walki: karate, judo, taekwon-do, mma, valetudo, krav-magi, capoeiry, ju-jitsu, kick-boxingu, mua-thay, kung-fu, a także sprzęt siłowy i akcesoria fitness. Posiada bogaty asortyment: rękawic bokserskich, kasków, ochraniaczy, kimon, odzieży sportowej, akcesoriów i innych. Oferuje również cały sprzęt piłkarski (piłki nożne, siatkowe, ręczne), rękawice bramkarskie i ochraniacze piłkarskie.Oferta Green Hill zawiera również odzież sportową - komplety do sportów drużynowych, t-shirty, koszulki polo, dresy reprezentacyjne i bieliznę termoaktywną.

ZOBACZ TAKŻE
OBSŁUGA KLIENTA
F.H.U. Web-Com Marcin Rozmus

1. NIE kupowac bialego - strasznie sie brudzi ( ale to chyba normalne przy takiej strukturze materialu ) .
2. Pianka na ochraniaczu sklada sie z 2 elementow a nie tak jak by wynikalo z zdjecia - z jednego co powoduje ze warstwa z kostek palcow nasuwa sie na warstwe z przedramienia .