INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
KONSULTANT ON-LINE
Jesteś tutaj: Asport.pl » Biwak i camping » Butle gazowe, paliwo » Paliwo ciekłe do kuchenek turystycznych POWER FUEL 1L Primus

Paliwo ciekłe do kuchenek turystycznych POWER FUEL 1L Primus

Primus
Produkt niedostępny. Brak informacji o dostępności.
Ocena klientów: Ocena 0 Ocena 0 Ocena 0 Ocena 0 Ocena 0 (0 opinii)
  • Opis
  • Porady
  • Dodaj opinię


PALIWO CIEKŁE DO KUCHENEK TURYSTYCZNYCH

model POWER FUEL

firmy PRIMUS

Paliwo Primus PowerFuel to ciekła mieszanka ropy naftowej, przeznaczona do palników turystycznych. Wydajność i moc palnika uzyskiwana przy jej użyciu jest dużo większa, niż podczas korzystania z nafty czy paliwa diesel. Paliwo jest także przyjazne dla środowiska - ilość zanieczyszczeń wydzielanych podczas spalania jest ograniczona do minimum.

Opis:Paliwo ciekłe do kuchenek turystycznych POWER FUEL 1L Primus

  • ciekła mieszanka ropy naftowej
  • przeznaczenie: palniki turystyczne
  • pojemność: 1 L
  • wymiary: Ø 77 x 240 mm
  • waga: 690 g
  • duża wydajność
  • przyjazne dla środowiska (czyste spalanie paliwa)

Primus to czołowy producent najwyższej jakości palników, lamp i akcesoriów turystycznych. Produkty Primus to: tradycja, doświadczenie, niezawodność i najwyższa jakość od 1882 roku.

Przedsiębiorstwo zostało założone przez dwóch przyjaciół, którzy rozpoczęli produkcję piecyków naftowych w małej manufakturze w Sztokholmie. Pierwsza wyprodukowana przez nich kuchenka otrzymała nazwę Primus - później nazwano tak całą firmę. Od samego początku produkty Primus cieszyły się dużym uznaniem użytkowników. Najlepiej świadczy o tym fakt, że sprzęt ten stosowany był przez najsłynniejszych podróżników: Salomona Andree, Roalda Amundsena, Gorana Kroppa czy sir Edmunda Hillary.

Primus

Produkty Primus świetnie sprawdzają się nie tylko w ekstremalnych warunkach, ale także w codziennym życiu. Firma eksportuje swój towar do ponad siedemdziesięciu krajow na całym świecie; Primus nieustannie inwestuje w badania i prace nad rozwojem asortymentu, czerpiąc z sugestii i inspiracji napływających z całego świata. Jednym z priorytetów firmy jest dbałość o środowisko - najlepszym przykładem jest tutaj uruchomiona w 1978 produkcja palników przeznaczona na rynek afrykański; miała ona na celu zmniejszenie spalania drewna podczas gotowania. Ostatnim sukcesem firmy jest wprowadzenie na rynek ekologicznej, niezwykle wydajnej kuchenki EtaPower EF - od pojawienia się w 2006 roku produkt zdobył wiele branżowych nagród na całym świecie.

Kod: 15664 220994, waga: 0.70 kg, P
Jak wybrać kuchenkę turystyczną?

Jak wybrać kuchenkę turystyczną?

Niemal każda osoba podróżująca z namiotem do niezbędnego ekwipunku zaliczy odpowiednią kuchenkę. Podróżując samochodem nie musisz jednak przykładać dużej wagi do...

czytaj więcej
Dodaj opinię
Brak opinii dla Paliwo ciekłe do kuchenek turystycznych POWER FUEL 1L Primus.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.
OCEŃPaliwo ciekłe do kuchenek turystycznych POWER FUEL 1L Primus
TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
Do góry