SPORTY WODNE
Baseny dmuchane Czepki Deski pływackie Fajki Gogle Kamizelki asekuracyjne Klapki basenowe Koła plażowe Maski Materace Obuwie plażowe Okularki Piłki plażowe Płetwy dla dorosłych dla dzieci pozostałe Pompki, mieszki Ręczniki Rękawki do pływania Stroje kąpielowe Zabawki plażowe Zatyczki Zestawy maska + fajka Zestawy okularki + czepekOSTATNIO OGLĄDANE
Płetwy DART żółte Aqua-Speed
PŁETWY DO NURKOWANIA
model DART
firmy AQUA - SPEED
Krótkie płetwy do pływania przeznaczone do treningu i rekreacji zarówno na wodach otwartych jak i na basenie. Podłużne, gumowane wzmocnienia na bokach oraz po środku płetw zwiększają ich wytrzymałość chroniąc równocześnie przed uszkodzeniami.
Wykonane z nowoczesnego polipropylenu i innych polimerów charakteryzują się dużą lekkością i elastycznością.
Aqua-Speed - jest częścią firmy SPORTEX założonej w 1991 r. w Łodzi. Filozofią firmy jest zapewnienie klientowi możliwie najszerszego wachlarza wyrobów pływackich i nurkowych zróżnicowanych pod względem kolorystyki, materiału i cen. Jednocześnie firma zapewnia najnowsze wzornictwo i nowoczesną technologię produkcji oferowanych artykułów wytwarzanych w najlepszych światowych fabrykach, z uwzględnieniem zarówno najnowszych trendów, jak i specyfiki naszego rynku.
W ofercie znajdują się między innymi: różnorodne czepki pływackie, okularki, klapki i obuwie plażowe, stroje pływackie damskie, męskie i dziecięce, drobne akcesoria pływackie, a także maski, fajki i płetwy. Dzięki szerokiemu asortymentowi, wysokiej jakości wyrobów i dużemu doświadczeniu w branży marka Aqua-Speed szybko zaczęła cieszyć się popularnością w szerokim gronie odbiorców, nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.
ZOBACZ TAKŻE
OBSŁUGA KLIENTA
F.H.U. Web-Com Marcin Rozmus
