33 821 91 49
801 000 761
sklep@asport.pl
Jesteś tutaj:
Trikke SKKI

Trikke SKKI

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.
Raty od 367,39 zł x 10

SKKI TRIKKE

Pierwszy w Europie Skki Trikke!

Trikke Skki to nowy odjazdowy pojazd do szalenia na stokach! Zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów!

Co to jest Skki Trikke?

 Trikke Ski jest przeznaczony dla osób które dopiero zaczynają szusować na stokach jak i dla tych którzy od lat jeżdżą w góry. Dlaczego? Bo, żeby nauczyć się jeździć na trikke wystarczy 5 minut, a osoby bardziej doświadczone mogą próbować robić różne triki, bo jak sama nazwa wskazuje właśnie do tego przeznaczony jest trikke.

Zabawa dla każdego!

Kolejną jego zaletą jest uniwersalność. By na nim jeździć nie potrzebujemy specjalnych butów, jedna SKKI rozmiarem pasuje dla każdego powyżej 13 roku życia!! Co pozwala jeździć na nim całej twojej rodzinie bądź Tobie i Twoim przyjaciołom. Trikke Ski można zabrać ze sobą wszędzie, bo bez problemu mieści się w każdym bagażniku.

 Jest też bardzo łatwo, prowadzić SKKI do góry wystarczy stanąć pomiędzy platformami i pchać nasz sprzęt poprzez kierownicę, lub wjeżdżać na krzesełku czy orczyku. Nigdy więcej już nie doświadczysz bólu stóp, jaki dają nam buty narciarskie, załóż tylko swoje zimowe buty, stań na platformach, chwyć kierownicę i pozwól SKKI pędzić w dół.

Trikke SKKI Trikke SKKI

Łatwość użytkowania!

Narty bardzo łatwo się odczepia do transportu, składa całą maszynę i pakuje. SKKI nie jest ciężka, waży tylko 13,3 kg. Jest to idealny sprzęt narciarski do nauki, sto razy łatwiejszy niż narty i snowboard. Nauka jazdy trwa 5 minut. Poczuj jak łatwo jeździ się na nartach z kierownicą. Czuj się wolnym jeżdżąc bez wiązań narciarskich. Poczuj coś nowego i naprawdę wspaniałego!

Nowy kształt!

Nowy, ergonomiczny kształt (wyciety ze sfery), pokryty elastycznym siliconem idealnie dopasowanym do dłoni w rękawiczkach. Dzięki temu mamy wygodną pozycję do jazdy. Kształt kierownicy poprawił siłę nacisku podczas hamowania. Hamowanie jest jeszcze bardziej mocne i pewne!! Jest też miejsce na przykręcenie dzwonka, który jest w wyposażeniu!
 
Wysunięty do przodu wspornik kierownicy. Dzięki tej pozycji wspornika i nowej kierownicy mamy poprawioną ergonomię jazdy jak i polepszoną kontrolę przez pochyloną sylwetkę do przodu. Przód nart bardziej dociążony daje nam lepszą sterowalność, a co za tym idzie - większe bezpieczeństwo na stoku. Zwiększona kontrola w carvingowym skręcie. Wspornik wyposażony w silikonową nakładkę ochronną.
Trikke SKKI
 
Bezpieczeństwo na stoku!
 
Osłona aerodynamiczna na głównej rurze zrobiona z twardej pianki poliuretanowej poprawia wygląd, daje wizualną "moc", rozbija strugę powietrza co w konsekwencji zmniejsza opór powietrza. Ponadto stanowi osłonę i ochronę podczas ewentualnej kolizji dla najechanej osoby. Bezpieczeństwo czynne!
 
Przegub nad przednią nartą wraz z mechanizmem składania. Zmieniona geometria poprawiła walory jezdne Skki. Mamy teraz niewiarygodną precyzję jazdy na Skki po stoku. Ułatwione zostało również składanie i rozkładanie Skki.
 
Precyzja jazdy!
 
Zupełnie nowa konstrukcja i wygląd nart. Narty w połączeniu ze zmianami w geometrii Skki zapewniają doskonałą precyzję jazdy. Można jeździć niemal na "milimetry". Jazda jest szybsza i bezpieczna! Podczas jazdy na wprost Skki nie "myszkuje", jest bardzo szybki na wyratrakowanym stoku i doskonale się prowadzi w puchu poza trasą (szersza przednia narta). Zmieniona konstrukcja wewnętrzna nart (komórkowa), dzięki której narta mniej się ugina (poprzecznie), oddając całą energię w "krawędź". Teraz przyjemność jazdy po lodzie i źle przygotowanym stoku będzie przyjemna!
 
Klamry zapinając narty z dodatkowymi wypustkami, dającymi lepsze oparcie butom i stabilizujące podeszwę buta podczas jazdy.
 
Coś dla freestyle'owców!
 
Z boku platform umieszczone dwa otwory do przykręcenia pasów przytrzymujących buty od góry. Ten element wyposażenie będzie wkrótce do kupienia, a jest to system przydatny do freestylowej jazdy przy różnego rodzaju długich i wysokich skokach. Pomaga przytrzymać but na platformie podczas lotu i lądowania i jazdy po skoczniach, w fun parkach czy po różnego rodzaju snowboardowych rampach. Element dla szalonych i zakręconych jeźdźców na Skki Trikke.
 
Ministerstwo Ekologii i Energi, Dział Wyciągów i Przewozów przeprowadziło we Francji testy i jest już oficjalne zezwolenie na jazdę na Trikke Skki na wszystkich rodzajach wyciągów: orczykowych, talerzykowych i krzesełkowych.  
Zgodnie z prawem Unii Europejskiej ten dokument i to zezwolenie obowiązuje na terenie całej Unii.
Możemy już wszędzie bezpiecznie i spokojnie jeździć.
 
W komplecie znajdują się także:
 • pokrowiec na narty

Trikke SKKI  Trikke SKKI

 • pokrowiec na przednią stopę

 

Trikke SKKI
 
KOD: 5886 t-skki / TAG: Narty 
waga: 15.50 kg
Brak opinii dla Trikke SKKI.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej