33 821 91 49
801 000 761
sklep@asport.pl
Buty wysokogórskie, pod raki automatyczne DENALI black/red sw Zamberlan
TNF zacznij sezon aktywnie

Buty wysokogórskie, pod raki automatyczne DENALI black/red sw Zamberlan

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.
Raty od 239,90 zł x 10

Infolinia: 801 000 761 Zobacz więcej
30 dni na zwrot Zobacz więcej
10 powodów bezpiecznych zakupów Zobacz więcej
Darmowa dostawa Zobacz więcej

BUTY WYSOKOGÓRSKIE

model DENALI

firmy ZAMBERLAN

Buty wysokogórskie, pod raki automatyczne DENALI black/red sw Zamberlan  Buty wysokogórskie, pod raki automatyczne DENALI black/red sw Zamberlan

Buty dla prawdziwych twardzieli - zaawansowane buty do turystyki wysokogórskiej.

Zamierzasz zdobywać najwyższe szczyty świata? Planujesz dotrzeć tam, gdzie docierają tylko najtwardsi? Potrzebujesz najbardziej trwałego i najlżejszego sprzętu – tu nie ma miejsca na kompromisy. W kwestii butów wybór jest oczywisty, są nim ekspedycyjne buty Denali. Są niezaprzeczalnie najwygodniejszymi i najbardziej odpornymi butami, jakie tylko możesz sobie tylko wyobrazić. Denali zostały zaprojektowane i wykonane przez najwyższej klasy włoskich specjalistów firmy Zamberlan. W projektowaniu tych butów kierowano się doświadczeniem najznamienitszych wspinaczy, by połączyć nowatorskie technologie ze sprawdzonymi już rozwiązaniami.

Zewnętrzny ochraniacz został wykonany z połączenia materiałów o legendarnej wytrzymałości - Cordury® w górnej części oraz Cordury® z Kevlarem® w części dolnej. Zintegrowany ochraniacz dla zapewnianie maksymalnej ochrony zapinany jest odporny na wodę oraz promieniowanie UV zamek Riri Storm®. Listwa zapinana na rzep chroni zamek, dodatkowo podnosząc izolację termiczną butów.

Wnętrze tworzy wyciągany botek, który stanowi idealną barierę chroniącą Cię przed mrozem, nawet w sytuacjach kiedy temperatura spada wiele kresek poniżej zera. Wewnętrzna podszewka poliestrowa z MTP zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również izolację termiczną na najwyższym poziomie. Termiczna wkładka ukształtowana anatomicznie posiada warstwę polietylenu, tłumiącego wstrząsy w czasie poruszania w wymagającym terenie. Od strony spodniej umieszczono w niej warstwę aluminium dla optymalnej izolacji.

Zastosowane w butach gumowe wzmocnienia Rubber Reinforcement System nie tylko chronią przed uderzeniami o bryły lodu, ale również pozwalają zachować nadany butom kształt przez cały okres użytkowania. Górna część buta włączając w to ochraniacz, jest dodatkowo przymocowana do śródpodeszwy za pomocą kleju termoplastycznego. Wysoko sięgająca cholewka bardzo dobrze trzyma kostkę, chroniąc ją przed skręceniem podczas poruszania w trudnym terenie. Śródpodeszwa wykonana z połączenia włókna węglowego oraz włókna szklanego zapewniają maksymalną sztywność i bardzo niską wagę. Zastosowany system tłumienia drgań ZSC dba o to, by zmniejszyć do minimum obciążenia przenoszone przez Twoje stawy – nawet z pełnym obciążeniem na plecach.

Użyta podeszwa Vibram® Teton+ Zamberlan® P.C.S. pozwala na wpięcie raków automatycznych, w każdej wymagającej tego sytuacji. Opatentowany bieżnik Vibram® Carrarmato oferuje rewelacyjną przyczepność w każdym kierunku, a także doskonale pracuje zarówno podczas podchodzenia, jak również podczas schodzenia ze stoku.

Opis:Buty wysokogórskie, pod raki automatyczne DENALI black/red sw Zamberlan

 • przeznaczenie: turystyka wysokogórska
 • materiał: cordura
 • zintegrowany ochraniacz
 • izolacja cieplna
 • wkładka z polietylenu pochłaniająca wstrząsy
 • wysoko sięgająca cholewka
 • Vibram® Teton+ Zamberlan® P.C.S pozwalająca na wpięcie raków
 • kolor: czerwono-grafitowy

 

Tabela rozmiarów:

Rozmiar 42 43 44 45 46 47 48
Całkowita długość wkładki (cm)

27,3

27,6 28,1 28,7 29,4 30,0 30,6
Na stopę ok. (cm) 26,8 27,1 27,6 28,2 28,9 29,5

30,1

 

Technologie dla produktu:

MADE IN ITALY - najwyższej jakości buty, wykonane ręcznie w fabryce firmy Zamberlan®, która mieści się we Włoszech. Dzięki temu, proces produkcji mógł być nadzorowany przez ekspertów firmy, co wpłynęło na najwyższą jakość produktu końcowego.


	MADE IN ITALY - najwyższej jakości buty,...

PCS – sprawnie działający system mocowania raków automatycznych, stosowany przez firmę Zamberlan. W pięcie umieszczono wkładkę PU, natomiast śródpodeszwę wykonano z anatomicznie formowanego PU oraz lekkiego mikroporowatego materiału. Zapewnia to znaczne ograniczenie wagi, doskonałą stabilność oraz precyzję podczas wspinaczki.


	PCS – sprawnie działający system...

RRS (Rubber Reinforcement System) – system specjalnych gumowych wzmocnień na cholewce buta, które są umieszczane techniką stosowaną wyłącznie przez firmę Zamberlan. Zapewniają maksimum odporności na uszkodzenia mechaniczne, podnoszą ochronę przed wodą i pomagają zachować pierwotny kształt buta, nawet po bardzo długim użytkowaniu.


	RRS (Rubber Reinforcement System) –...

 

STRUKTURA PODESZWY VIBRAM® ZAMBERLAN® 3D:

 • Stabilizator TPU dla zapewnienia maksymalnej stabilności ruchu oraz dobrego trzymania pięty
 • Śródpodeszwa wykonana z PU o niskiej gęstości dla zwiększenia komfortu, amortyzacji oraz kontroli ruchu
 • Przód zachodzący na noski, zabezpieczający palce przed uderzeniami o kamienie
 • Uniesiony profil przedni buta, ułatwiający odrywanie palców od podłoża
 • Duża powierzchnia kontaktu stopy oraz pięty z podłożem polepszająca przyczepność oraz trwałości podeszwy
 • Duże rowki bieżnika redukujące zbieranie się zanieczyszczeń na podeszwie oraz ułatwiające samoczynne ich usuwanie
 • Głęboki i duży bieżnik ustawiony w specyficzny sposób zwiększający stabilność ruchu oraz wydłużający trakcji
 • Podcięta pięta pozwalająca na szybkie hamowanie w wymagających sytuacjach

VIBRAM® - rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.


	VIBRAM® - rozpoznawana na całym...

Z.A.S. - Zamberlan Air System – specjalna konstrukcja, metoda projektowa oraz dobór komponentów zostały ukierunkowane tak, by zoptymalizować komfort oraz oddychalność butów. Rozwiązanie to pozwoliło osiągnąć ekstremalnie niską wagę oraz oddychalność na fantastycznym poziomie.


	Z.A.S. - Zamberlan Air System –...

ZCS – system tłumienia drgań, który znacznie zmniejsza udar przenoszony przez stawy podczas każdego kroku. Dzięki zastosowaniu różnych typów materiałów absorbujących wstrząsy, system świetnie spisuje się w różnorodnym terenie.


	ZCS – system tłumienia drgań,...
 

Tabela rozmiarowa:

PRAWIDŁOWY DOBÓR ROZMIARU OBUWIA W 3 KROKACH

            Tabela rozmiarowa Zamberlan

Nie bój się kupować obuwia przez Internet! E-zakupy to szybki i wygodny sposób na porównanie wielu produktów i wybór najkorzystniejszej oferty bez wychodzenia z domu. Dotyczy to także obuwia - wszystkie produkty dostępne w sklepie Asport zostały dokładnie zmierzone i opisane tak, aby każdy Klient mógł precyzyjnie określić odpowiedni dla siebie model i rozmiar.

Jeśli planujesz zakup butów marki, którą już wcześniej nosiłeś, zalecamy pozostanie przy dobranym wcześniej rozmiarze. Jeśli jednak masz wątpliwości lub interesuje Cię model nieznanego Ci wcześniej producenta - najlepszym sposobem na dobranie rozmiaru jest pomiar długości stopy i porównanie jej z całkowitą długością wkładki.

1. Pomiar długości stopy

 • Najlepsza pora na pomiar to popołudnie lub wieczór – w ciągu dnia stopa lekko puchnie i rozmiar może się zwiększyć.
 • Połóż kartkę papieru na podłodze, przy ścianie.
 • Postaw na kartce bosą stopę i przysuń ją tak, aby pięta przylegała do ściany.
 • Zaznacz na kartce najdalej wysunięty punkt stopy i zmierz centymetrem wyznaczoną długość.
 • Zmierz obie stopy – przy dalszych czynnościach należy kierować się długością większej stopy.

Tabela rozmiarowa Zamberlan

2. Dodanie zapasu

 • Do otrzymanej długości dodaj ok. 0,5-1 cm zapasu; jest to szczególnie ważne przy doborze butów, które zwykle nosi się z grubymi skarpetami, ponadto stopa naturalnie puchnie na skutek wysiłku.

Tabela rozmiarowa Zamberlan

3. Odczytanie rozmiaru

 • Ustaloną w ten sposób ostateczną długość porównaj z tabelą rozmiarów zamieszczoną w opisie produktu i odczytaj swój rozmiar.

Tabela rozmiarowa Zamberlan

Po otrzymaniu przesyłki załóż buty, dokładnie je zapnij/zasznuruj i przejdź kilka metrów – jeśli okaże się, że rozmiar mimo wszystko został niewłaściwie dobrany, sklep Asport oferuje bezproblemową wymianę produktu na odpowiedni rozmiar lub zwrot.

ZamberlanZamberlan to firma z 80-letnią już tradycją. W 1929 r. entuzjasta górskich wędrówek - Giuseppe Zamberlan otworzył swój warsztat szewski. Od samego początku głównym jego założeniem było tworzenie lepszych butów, które sprawdzą się w trudnych, górskich warunkach. Między innymi to było powodem, dla którego już w latach  przedwojennych wspierał on rewolucyjne pomysły Vitale Bramaniego – późniejszego założyciela firmy Vibram.
Na początku lat 70-tych rodzinny interes przejął syn Giuseppe – Emilio. To właśnie dzięki jego pracy Zamberlan z lokalnego producenta obuwia przekształcił się w poważaną w kraju i za granicą firmę. Od tego czasu marka Zamberlan pojawiała się w coraz to większej ilości krajów – nie tylko w Europie (na początku głównie w Wielkiej Brytanii), ale i na świecie (głównie w Japonii).
W czasach, kiedy większość firm poszukiwała oszczędności w postaci ograniczania kosztów produkcji i przenoszenia jej za granicę – główna linia produktów Zamberlan nadal produkowana była i jest we Włoszech.

Oczywiście przez ten cały okres, aż po dziś dzień, Zamberlan wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały i rozwiązanie. Do osiągnięć firmy zaliczyć można choćby:

 • wprowadzenie lekkich, elastycznych i wytrzymałych podeszew polipropylenowych - MULTIFLEX i BIFLEX;
 • wdrożenie specjalnego sposobu garbowania skóry, który pozwalał na zachowanie naturalnych właściwości oddychających i wodoodpornych tego materiału - logo HYDROBLOC stało się synonimem najwyższej jakości skóry;
 • wprowadzenie (w 1986 roku!) na rynek pierwszego modelu buta górskiego dla kobiet;
 • wdrożenie, w kooperacji z Vibramem, dwuwastwowej podeszwy BIMESOL – pozwoliło to osiągnąć niespotykaną dotąd absorbcję siły uderzenia podczas chodzenia.

Od 1990 roku znakiem rozpoznawczym firmy, a także jej głównym celem, stało się hasło: DISCOVER THE DIFERENCE. Właśnie poczucie tej różnicy – w jakości, wygodzie, trwałości – wyróżnia obuwie Zamberlan na rynku.
Od 1993 roku firma wykorzystuje membranę Gore-Tex w swoich produktach i obecnie jest jednym ze stosunkowo niewielu producentów nadal posiadających akredytację firmy Gore.
Dziś obuwie Zamberlan eksportowane jest do ponad 40 krajów na świecie (rynek eksportowy stanowi 90% sprzedaży firmy).

KOD: 13776 denali black/red sw / TAG: Męskie obuwie wysokogórskie Zamberlan 
W:1.20, P
Jak wybrać buty trekkingowe? Jak wybrać buty trekkingowe?

Dobre buty trekkingowe to podstawowy ekwipunek każdego turysty górskiego. Nie jest je łatwo wybrać, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę bogactwo fasonów, różne...

czytaj więcej
Dodaj opinię
Brak opinii dla Buty wysokogórskie, pod raki automatyczne DENALI black/red sw Zamberlan.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
Tabela rozmiarowa dla producenta Zamberlan:

PRAWIDŁOWY DOBÓR ROZMIARU OBUWIA W 3 KROKACH

           

Nie bój się kupować obuwia przez Internet! E-zakupy to szybki i wygodny sposób na porównanie wielu produktów i wybór najkorzystniejszej oferty bez wychodzenia z domu. Dotyczy to także obuwia - wszystkie produkty dostępne w sklepie Asport zostały dokładnie zmierzone i opisane tak, aby każdy Klient mógł precyzyjnie określić odpowiedni dla siebie model i rozmiar.

Jeśli planujesz zakup butów marki, którą już wcześniej nosiłeś, zalecamy pozostanie przy dobranym wcześniej rozmiarze. Jeśli jednak masz wątpliwości lub interesuje Cię model nieznanego Ci wcześniej producenta - najlepszym sposobem na dobranie rozmiaru jest pomiar długości stopy i porównanie jej z całkowitą długością wkładki.

1. Pomiar długości stopy

 • Najlepsza pora na pomiar to popołudnie lub wieczór – w ciągu dnia stopa lekko puchnie i rozmiar może się zwiększyć.
 • Połóż kartkę papieru na podłodze, przy ścianie.
 • Postaw na kartce bosą stopę i przysuń ją tak, aby pięta przylegała do ściany.
 • Zaznacz na kartce najdalej wysunięty punkt stopy i zmierz centymetrem wyznaczoną długość.
 • Zmierz obie stopy – przy dalszych czynnościach należy kierować się długością większej stopy.

2. Dodanie zapasu

 • Do otrzymanej długości dodaj ok. 0,5-1 cm zapasu; jest to szczególnie ważne przy doborze butów, które zwykle nosi się z grubymi skarpetami, ponadto stopa naturalnie puchnie na skutek wysiłku.

3. Odczytanie rozmiaru

 • Ustaloną w ten sposób ostateczną długość porównaj z tabelą rozmiarów zamieszczoną w opisie produktu i odczytaj swój rozmiar.

Po otrzymaniu przesyłki załóż buty, dokładnie je zapnij/zasznuruj i przejdź kilka metrów – jeśli okaże się, że rozmiar mimo wszystko został niewłaściwie dobrany, sklep Asport oferuje bezproblemową wymianę produktu na odpowiedni rozmiar lub zwrot.

stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej
Hit tygodnia