33 821 91 49
801 000 761
sklep@asport.pl
Pas wzmacniająco-ochronny - odcinek lędźwiowo-krzyżowy
TNF zacznij sezon aktywnie

Pas wzmacniająco-ochronny - odcinek lędźwiowo-krzyżowy

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

Infolinia: 801 000 761 Zobacz więcej
30 dni na zwrot Zobacz więcej
10 powodów bezpiecznych zakupów Zobacz więcej
Darmowa dostawa Zobacz więcej

PAS WZMACNIAJĄCO-OCHRONNY

firmy PANI TERESA

Pas stabilizujący odcinek lędźwiowo-krzyżowy, stosowany podczas leczenia i rehabilitacji różnorodnych schorzeń i urazów, a także w profilaktyce podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Pas jest łatwy do zakładania i zdejmowania, nie krępuje ruchów i wspomaga proces szybkiego powrotu do zdrowia.

Wskazania:

 • stabilizuje odcinek lędźwiowo – krzyżowy przy wykonywaniu pracy fizycznejPas wzmacniająco-ochronny - odcinek lędźwiowo-krzyżowy
 • w zespołach bólowych spowodowanych zmianami zwyrodnieniowymi i zniekształcającymi
 • zapobiega wypadaniu tarcz międzykręgowych
 • we wzmożonym napięciu mięśniowym przy dyskopatii lędźwiowej
 • wzmacnia mięśnie brzucha w czasie wysiłku fizycznego

 

 

 

 

 

 

Tabela rozmiarów:

Rozmiar XS S M L XL  XXL
Obwód pasa (cm) 60-70 71-80 81-90 91-100 101-115  > 115

 

Pani Teresa Medica S. A. to polska firma, zajmująca się projektowaniem i produkcją wyrobów medycznych. Początki firmy sięgają lat 90.; marka Pani Teresa® szybko zdobyła silną pozycję rynkową, stając się największym w kraju wytwórcą włókienniczych i dziewiarskich wyrobów medycznych, w tym tzw.„miękkiej ortopedii”. Pierwszym wyrobem firmy był produkt znany pod nazwą „Uniwersalny pas brzuszny”,który zrewolucjonizował standardy opieki i rekonwalescencji pooperacyjnej. W ciągu dwudziestu lat intensywnego rozwoju firmy, badania potrzeb pacjentów i konsultacji ze środowiskiem medycznym powstało kilkadziesiąt produktów stosowanych z doskonałym skutkiem w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji.

Dziś firma Pani Teresa Medica S. A. jest w swej branży niekwestionowanym liderem w kraju i jedną z wiodących firm w Europie, wyróżniając się autentyczną produkcją od podstaw projektowanych przez siebie wyrobów. Oferta spółki obejmuje ponad tysiąc indeksów w ciągłej sprzedaży, pod znanymi markami Pani Teresa® i Basis Active®. Wszystkie wyroby powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii i najwyższej jakości surowców, z zachowaniem surowych standardów zarządzania jakością - w rezultacie spółka jest laureatem licznych nagród i certyfikatów.

 

W:0.55, P
Dodaj opinię
Brak opinii dla Pas wzmacniająco-ochronny - odcinek lędźwiowo-krzyżowy.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej
Hit tygodnia