Wędka spinningowa RED STAR PERCH Robinson

Wędka spinningowa RED STAR PERCH Robinson

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

WĘDKA SPINNINGOWA

model RED STAR PERCH

firmy ROBINSON

Trudno jeste znaleźć na rynku tak użyteczne i solidne spinningi "na paprochy" w tak dobrej cenie. Red Star Perch to wędziska czułe. Krótsze o długości 2,10 m przeznaczone sa do połowu okoni z łódki. Dłuższe doskonale nadają się do spinningowania zarówno z łódki, jak i z brzegu na okonie, ale także jazie, klenie, pstragi potokowe i mniejsze szczupaki, stosujac gumy, małe błystki obrotowe albo womblery.

Opis:Wędka spinningowa RED STAR PERCH Robinson

 • wędka spinningowa
 • nadaje się do łowienia zarówno z łódki, jak i z brzegu
 • ilość sekcji: 2
 • ciężar wyrzutu: 2-12 g

 

 

 

 

 

 

 

 

Cechy poszczególnych modeli:

Długość Ilość sekcji Ciężar wyrzutu Długość transportowa
2,10 m 2 2-12 g 1,12 m
2,40 m 2 2-12 g 1,27 m
2,70 m 2 2-12 g 1,43 m
 

Marka Robinson to znak towarowy bielskiej spółki Robinson Europe S.A. Przedsiębiorstwo to prężnie działa na rynku sprzętu sportowego i turystycznego, a jego główną domeną jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakości wędek i akcesoriów wędkarskich, sygnowanych właśnie marką Robinson. Oferta marki obejmuje kompletne wyposażenie dla wszystkich wielbicieli wędkarstwa - zarówno tych łowiących na stopniu amatorskim, jak i profesjonalnym. W asortymencie marki Robinson można znaleźć wędziska, kołowrotki, szeroką gamę przynęt i zanęt, marka oferuje także niezwykle szeroki wybór akcesoriów wędkarskich (haczyki, przypony, kotwiczki, spławiki i wiele innych).

Każdy produkt z oferty Robinson powstaje w oparciu o konsultacje z doświadczonymi wędkarzami, doradcami technicznymi i testerami sprzętu. W gronie tym znajdują się między innymi wybitni wędkarze, specjaliści w połowach metodą spinningową i spławikową, mistrzowie świata w wędkowaniu sportowym i laureaci wielu prestiżowych konkursów: Bob Nudd, Andy Berteyn, Lidia i Artur Kulka, Tomasz i Michał Tichy,  Tomasz Kurnik, Martin Hrdy. Produkty marki są widoczne na licznych zawodach wędkarskich, promowane są również przez sportowców zrzeszonych w drużynie Robinson Team. Firma organizuje także własny, cykliczny konkurs wędkarski – Robinson Cup: finałowe zawody sezonu 2014 odbyły się z udziałem aż 62 wędkarzy z całego kraju.

KOD: 32705 RED STAR PERCH
W:1.20
Dodaj opinię
Brak opinii dla Wędka spinningowa RED STAR PERCH Robinson.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej