33 821 91 49
801 000 761
sklep@asport.pl
Kłódka bagażowa na kartę PROSAFE750 czarna Pacsafe

Kłódka bagażowa na kartę PROSAFE750 czarna Pacsafe

(1 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

Infolinia: 801 000 761 Zobacz więcej
30 dni na zwrot Zobacz więcej
10 powodów bezpiecznych zakupów Zobacz więcej
Darmowa dostawa Zobacz więcej

KŁÓDKA BAGAŻOWA Z SZYFREM

model PROSAFE 750  firmy PACSAFE

 Kłódka bagażowa ProSafe 750 to pierwsza na świecie kłódka na kartę. Nie ma kluczyka ale dwie karty magnetyczne, które bez problemu można schować w portfelu. Każdy egzemplarz karty posiada unikalną kombinację, która powala na otwarcie tylko jednego modelu kłódki. każda kłódka posiada również system TSA, który pozwala służbom celnym otworzyć kłódkę bez niszczenia jej.

Główną korzyścią z używania takiej kłódki jest to, że nie musisz nosić przy sobie kluczy ani martwić się, że zapomnisz kod.

Opis:

 • komplet zawiera: 1 kłódkę i 2 karty magnetyczne
 • każdą kartę można podzielić na pół, ponieważ kombinacja znajduje się po obu stronach
 • wymiary: 2.9 x 7 x 1 cm
 • waga: 44 g
 • materiał: stop cynku
 • kolor: czarny

Instrukcja obsługi: aby zablokować kłódkę, po prostu zamknij ją mocno naciskając. Natomiast aby odblokować należy w bocznnej szczelinie kłódki umieścić róg karty pod kątem 90 st. i silnie, stanowczo docisnąć tak, by blokada odskoczyła.

Zapięcia atestowane przez TSA - (Transport Security Administration) pozwalające z jednej strony na zabezpieczeniu bagażu na lotnisku, z drugiej zaś na jej nieinwazyjne otwarcie przez uprawione służby celne w celu skontrolowania bagażu bez niszczenia samej kłódki.

Misją Pacsafe jest zapewnienie innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań do ochrony własności swoich Klientów. Pacsafe został założony przez ludzi, którzy uwielbiają podróże oraz eksytację, jaką one dają. Rozumiemy, że ostatnią rzeczą, o jakiej chciałbyś myśleć w podróży, jest troska o Twój bagaż. Kiedy Twój bagaż jest bezpieczny, możesz więcej.

Produkty Pacsafe doskonale chronią przed kradzieżą nie tylko bagaż podróżny, ale i torebki, torby na laptopa, portfele. Posiadają nowoczesną technologię eXomesh™, zabezpieczającą przed przecięciami, a przy tym są zaprojektowane w oparciu o nowoczesny design. Najnowsze osiągnięcie Pacsafe to linia produktów przeznaczonych do przechowywania kart typu RFID-tec™ - są one wykonane ze specjalnego materiału, który blokuje transmisję danych i zatrzymuje dane osobowe przed dostępem tzw. złodziei tożsamości.

 

KOD: 10867 PE270BK/PCL10240100 / TAG: Zabezpieczenia bagażu Pacsafe 
W:0.30, P
Dodaj opinię
avatar
kłódka
Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Użytkownik adamo poleca produkt.

jest super!

Opinia przydatna dla 0% osób (0/0). Czy przydatna dla Ciebie?  TAK /  NIE

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej

Najpopularniejsze opinie Klientów

kłódka
Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Ocena 5 Użytkownik adamo poleca produkt.

jest super!