33 821 91 49
801 000 761
sklep@asport.pl
Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau

Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

Infolinia: 801 000 761 Zobacz więcej
30 dni na zwrot Zobacz więcej
10 powodów bezpiecznych zakupów Zobacz więcej
Darmowa dostawa Zobacz więcej
 

RAKIETKA DO TENISA STOŁOWEGO

model EXCELL CARBON 3000

renomowanej marki CORNILLEAU

Zaprojektowana z myślą o profesjonalistach!

Rakietka do tenisa stołowego z serii Excell posiadająca wysokie parametry techniczne. Przy procesie jej produkcji zastosowano zaawansowane technologie, zapewniające niezawodność przy każdym uderzeniu. Technologie, takie jak AERO SOFT i OFC, gwarantują doskonały kontakt i kontrolę nad piłką, podczas gdy okładzina z zastosowaniem technologii EFFICIENT CURVE umożliwia doskonałą rotację topspin'ową. Podkład DYNACELL oraz wysoce dynamiczna deska rakietki czynią ją doskonałym sprzętem do gry regularnej, szczególnie dla zawodników OFF+. Budowa deski i grubość okładziny gwarantuje spójną trajektorię i rotację przy każdym uderzeniu. Zastosowanie CARBON TECHNOLOGY®, tj. specjalnej wkładki wykonanej w 100% z włókna węglowego, umieszczonej w uchwycie oraz główce rakietki, zwiększa jej sztywność. Rakietka sygnowana jest imieniem znanego francuskiego tenisisty stołowego Simona Gauzy.

Opis:

 • typ: ostrze OFF + / 5-sklejkowaRakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau
 • grubość podkładu: 2,0 mm
 • okładzina: ITTF Performa 2
 • uchwyt: wklęsły
 • zastosowane technologie: AERO, OFC, DYNACELL, EFFICIENT CURVE, CARBON TECHNOLOGY®
 • specyfikacja techniczna:
  • prędkość: 10/10
  • rotacja: 10/10
  • kontrola: 5/10
 • kolor: czerwono-czarny


 

Specyfikacja produktu:

 • 5-warstwowe ostrze rakietki stanowi solidny rdzeń, gwarantujący doskonałe wyczucie i szybkość gry

Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau

 • okładzina ITTF Performa 2 zapewnia precyzję i pełną kontrolę rotacji

Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau

 • podkład o grubości 2,0 mm stworzony przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii zapewnia niezawodną szybkość gry

Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau

 • włókno węglowe wewnątrz rakietki zwiększa jej sztywność i zapewnia wydobycie większej mocy w grze

Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau

Technologie dla produktu:

 

AERO


	

	AERO

	

	Koncepcja aero soft...

Koncepcja aero soft umożliwia optymalną transmisję do uchwytu fali uderzeniowej generowanej przez uderzenie piłki. System sensoryczny ręki natychmiast przetwarza to odczucie, co pozwala na natychmiastową perfekcyjną odpowiedź gracza.

 

 

CARBON TECHNOLOGY®


	

	CARBON TECHNOLOGY®...

CARBON TECHNOLOGY® to specjalna wkładka wykonana w 100% z włókna węglowego, umieszczona w uchwycie oraz główce rakietki, zwiększająca jej sztywność.

 

DYNACELL


	

	DYNACELL

	

	Technologia...

Technologia DYNACELL optymalizuje strukturę podkładu, co jest kluczem do zupełnie nowego poziomu w zakresie przekazywania energii.

 

EFFICIENT CURVE


	

	EFFICIENT CURVE

	

	Wykonana...

Wykonana w 90% z naturalnej gumy wierzchnia powłoka okładziny w technologii EFFICIENT CURVE zapewnia doskonały stopień przyczepności.

 

ITTF AUTHORISED


	

	ITTF AUTHORISED...

Okładzina rakietki autoryzowana przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego - ITTF.

 

OPTI FEEL CONCEPT (OFC)


	

	OPTI FEEL CONCEPT (OFC)...

Drewniane włókna każdej warstwy sklejki są skierowane prostopadle względem siebie co znacznie zwiększa stabilność. System OFC zapewnia maksimum czucia oraz bezpośredni wzrost kontroli i precyzji.

Cornilleau to światowy lider w projektowaniu stołów i akcesoriów do tenisa stołowego, które eksportowane są obecnie aż do ponad 75 krajów na całym świecie. Początki firmy sięgają 1946 roku, kiedy to Emile Cornilleau otworzył zakład produkcyjny w Bonneuil les Eaux. Kluczowy moment dla całej firmy to 1969 rok, powstaje wówczas pierwszy stół do tenisa stołowego. Firma staje się z czasem rozpoznawaną marką na całym świecie, swoją nazwą firmuje i wspiera francuskich mistrzów świata w tenisie stołowym, między innymi Jacquesa Secrétina i Jean-Philipe'a Gatiena. Dzięki kolejnym innowacjom technologicznym pod koniec lat 80. XX wieku powstaje całkowicie nowa generacja stołów tenisowych wyprodukowanych z laminatu, przeznaczonych do użytku zewnętrznego. Lata 90. XX wieku to dalszy etap rozwoju firmy, za którym stoi wynalezienie technologii kompaktowej, czyli łatwego i bezpiecznego systemu otwierania i zamykania stołów. Od 2000 roku firma rozszerza swoją działalność, rozpoczynając produkcję akcesoriów do tenisa stołowego - rakietek, piłeczek, pokrowców na stoły oraz siatek. Obszerna oferta firmy Cornilleau adresowana jest zarówno do zawodowych graczy, jak i użytkowników grających w tenisa stołowego jedynie rekreacyjnie. Misją firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów najwyższej jakości opartych na najnowszych, opatentowanych technologiach. Wszystkie stoły marki Cornilleau są projektowane i produkowane we Francji. Dzięki linii doskonałych produktów do gry zawodniczej, firma Cornilleau jest od lat głównym partnerem wielu imprez międzynarodowych najwyższej rangi. Cornilleau był oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w tenisie stołowym w rozgrywkach grupowych w latach 2007, 2009, 2010 i 2011.

Cornilleau

Dodaj opinię
Brak opinii dla Rakietka do tenisa stołowego EXCELL CARBON 3000 Cornilleau.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej