33 821 91 49
604 617 978
sklep@asport.pl
Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki OFFICER Spokey

Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki OFFICER Spokey

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

Infolinia: 33 821 91 49 Zobacz więcej
30 dni na zwrot Zobacz więcej
10 powodów bezpiecznych zakupów Zobacz więcej
Darmowa dostawa Zobacz więcej

 

KASK DZIECIĘCY NA ROLKI, DESKOROLKĘ

model OFFICER firmy SPOKEY

Sport to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim ciekawy i aktywny sposób spędzania czasu. Najważniejsze jednak, aby zapewnić bezpieczeństwo przede wszystkim najmłodszym użytkownikom.

Kask został skonstruowany z lekkich materiałów, dzięki czemu dziecko nie męczy się zanadto nosząc go. Ponadto jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje jego długą żywotność. Nie musisz obawiać się także o dopasowanie wielkości kasku, wszystko za sprawą systemu regulacji Head Lock, który umożliwia zakres regulacji w przedziale:44-48cm, a zastosowanie sprzączki ułatwi zapinanie i rozpinanie kasku bez konieczności luzowania pasków.

Atutem jest także wysunięty daszek, który zapewnia dodatkową ochronę potylicy i czoła. Gorące dni i upał – to nie problem. 6 otworów zapewnia doskonałą wentylację i uniemożliwia przegrzanie się głowy, a zabezpieczająca je siatka uniemożliwia wpadanie owadów.

Opis:

 • regulacja: Head Lock Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki OFFICER Spokey
 • wielkość: 44-48 cm
 • doskonała ochrona potylicy i czoła
 • sztywny, wysunięty daszek
 • powłoka zewnętrzna: PVC
 • wewnętrzna warstwa: EPS
 • szybkie zapięcie pod szyją
 • liczba otworów wentylacyjnych: 6+siatka
 • certyfikat: CE EN 1078

Technologie dla produktu:

BUDOWA KASKÓW SPOKEY - OGÓLNA

WŁAŚCIWE DOPASOWANIE KASKU

Aby prawidłowo dopasować kask do kształtu głowy, należy wyregulować jego obwód za pomocą mechanizmu Head Lock, a także odpowiednio dopasować długość pasków.

1. System Head Lock

System umożliwiający idealne dopasowanie kasku do obwodu głowy. Po założeniu kasku należy delikatnie dokręcić pokrętło do głowy i uregulować obwód tak, aby mimo braku zapiętych pasków pod brodą kask nie zsuwał się z głowy. Kask nie może być zbyt luźny (nie ochroni głowy podczas ewentualnego upadku czy uderzenia) ani też zbyt ciasny (będzie wówczas uciskał głowę, co wiąże się z dyskomfortem czy nawet bólem).


	WŁAŚCIWE DOPASOWANIE KASKU

	Aby...

 

2. Ułożenie pasków

We właściwie dobranym kasku podwójne paski wychodzące z jego czaszy powinny łączyć się ze sobą zaraz pod uchem. Nie wolno dopuścić do sytuacji, w której paski łączą się ze sobą kilka centymetrów niżej - kask jest wówczas zbyt luźny i może zsunąć się np. podczas uderzenia czy wstrząsu.

  
	WŁAŚCIWE DOPASOWANIE KASKU

	Aby...                                 
	WŁAŚCIWE DOPASOWANIE KASKU

	Aby...

 

CERTYFIKATY BEZPIECZEŃSTWA

Kaski Spokey cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Kaski te, jako jedne z nielicznych modeli obecnych na polskim rynku, zostały w całości przebadane przez Instytut Transportu Samochodowego na zgodność z wymaganą normą bezpieczeństwa PN-EN 1078 - dzięki temu kaski uzyskały Certyfikat Oceny Typu WE.

Norma PN-EN 1078 określa wymagania dotyczące skuteczności i ochrony dla kasków oraz ich ergonomii. Każdy kask powinien być oznaczony znakiem CE oraz spełniać wymogi normy EN 1078 w zakresie:

 • konstrukcji łącznie z polem widzenia
 • właściwości amortyzujących
 • właściwości układu mocującego, łącznie z paskiem podbródkowym i urządzeniami mocującymi
 • oznakowania i informacji

PASEK Z KLAMRĄ

Bezpieczna klamerka umożliwia łatwe zapinanie i rozpinanie kasku.


	PASEK Z KLAMRĄ

	Bezpieczna klamerka...

SIATKA OCHRONNA

Siateczka na otworach wentylacyjnych zapobiega przedostawaniu się owadów pod skorupę kasku.


	SIATKA OCHRONNA

	Siateczka na otworach...

Spokey - firma działająca od 2004 roku o ugruntowanej pozycji na rynku sprzętu sportowego. Wyróżniona podczas XVIII Międzynarodowych Targów Kieleckich - Lato Sport, laureat Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play 2008. W ofercie posiada piłki które otrzymały certyfikat FIFA APPROVED oraz FIFA INSPECTED. Są to modele dopuszczone do międzynarodowych rozgrywek na najwyższym poziomie.  SPOKEY - przy tworzeniu sprzętu współpracuje z najlepszymi doradcami w zakresie projektowania sprzętu, wysoko wykwalifikowanymi instruktorami Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i w Krakowie oraz sportowcami.

Jaki kask rowerowy kupić? Jaki kask rowerowy kupić?

Jeszcze do niedawna jazda w kasku uważana była za coś niezwykle dziwnego. Dlaczego tak myślano? Kask zdecydowanie zmienia wygląd naszej twarzy, to właśnie dlatego niechętnie po niego...

czytaj więcej
Dziecko na rolkach: jaki kask wybrać? Dziecko na rolkach: jaki kask wybrać?

Rodzice chcąc wprowadzić dziecko w świat skating zwykle bardzo angażują się w zakup pierwszych rolek, spędzając dużą ilość czasu na czytaniu rozlicznych poradników na ten temat....

czytaj więcej
Dodaj opinię
Brak opinii dla Kask dziecięcy, ochronny, rowerowy, na rolki OFFICER Spokey.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej