Rękawice bramkarskie meczowe SERATHOR PRIME G2 Reusch

Rękawice bramkarskie meczowe SERATHOR PRIME G2 Reusch

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

RĘKAWICE BRAMKARSKIE

model SERATHOR PRIME G2  firmy REUSCH

"Naszym zamiarem było stworzenie niepokonanego, dorodnego wojownika i niezmordowanego obrońcy - takiego, jakim wyobrażamy sobie Thora." - Paolo Maggiori, Product Manager Reusch Soccer.

Model Serathor Prime G2 to rękawice meczowe przeznaczone na trawę naturalną. Pianka G2 zapewnia kontrolę piłki oraz doskonały chwyt w każdych warunkach, zwłaszcza na suchej nawierzchni. Serathor Prime G2 to profesjonalne rękawice bramkarskie, które podnoszą umiejętności każdego bramkarza. Wykorzystane wysokiej klasy materiały syntetyczne oraz nowoczesne technologie sprawiają, że chwyt oraz opanowanie piłki jest o wiele łatwiejsze.

O Serathorze w trzech słowach: Ochrona, wysmukłość, elastyczność.

Opis:Rękawice bramkarskie meczowe SERATHOR PRIME G2 Reusch

 • AirVentSystem™ - nowy system dający maksymalną wentylację rękawicy podczas jej użytkowania, otwory wentylacyjne pomiędzy palcami
 • Keep Control™ Pro – pokrycie wysoce funkcjonalnym lateksem wewnętrznej części małego palca dłoni
 • Thumbflex™ - specjalne wstawki materiałowe zwiększają elastyczność i ruchomość kciuka, w żadnym wypadku nie ograniczając jego ruchów, dodatkowo wspomagając kontakt z piłką
 • Krój - Expanse Cut
 • Materiał zew. - Latex
 • Przeznaczenie: meczowe, trawa naturalna
 • Dla kogo: senior
 • Dobry wybór na treningi i mecze

Technologie dla produktu:

AirVentSystem™


	AirVentSystem™

	

	Mokre ręce...

Mokre ręce nie tylko powodują dyskomfort, ale także mają negatywny wpływ na trzymanie piłki. AirVentSystem™ jest w techniczny sposób zaprojektowany tak, aby dostarczyć maksimum wentylacji wewnątrz rękawicy. Wysoce oddychający materiał Air Mesh pokrywający całą górną część dłoni i boki palców, zapewnia optymalną cyrkulację powietrza wewnątrz rękawicy.


	

	1. Przyczepność w suchuch warunkach,...

1. Przyczepność w suchuch warunkach, 2. Przyczepność w wilgotnych warunkach, 3. Amortyzacja, 4. Odporność na ścieranie

Keep Control™ Pro


	Keep Control™ Pro...

Górna część małego palca jest pokryta po wewnętrznej stronie wysoce funkcjonalnym lateksem, którego warstwa zawija od wewnętrznej części dłoni w kierunku jej wierzchu. Takie rozwiązanie przeciwdziała ześlizgiwaniu się piłki, a w trakcie rzutu pozwala na utrzymanie kontroli nad piłką tak długo, jak tylko to możliwe. Jednocześnie sama konstrukcja rękawicy zapewnia elastyczność i swobodę ruchów małego palca.

Tabela rozmiarowa:

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic, zmierz szerokość dłoni nad kciukiem i porównaj z tabelą:

rozmiar 4 5 6 7 8 9 10 11 12
szerokość dłoni 6 cm 6,7 cm 7,2 cm 7,9 cm 8,5 cm 9,1 cm 9,7 cm 10,3 cm 10,9 cm

 

Reusch to jeden z wiodących światowych producentów rękawic sportowych. Firma koncentruje się na dyscyplinach takich, jak piłka nożna i narciarstwo; asortyment marki obejmuje także piłki, ochraniacze, odzież sportową i akcesoria. Firma powstała w Niemczech w latach 30. XX wieku. Czerpanie inspiracji z długoletniej tradycji i zdobytych doświadczeń to jeden z kluczowych elementów jej filozofii. Drugi filar strategii Reusch to nieustanny rozwój i zdobywanie wiedzy – analiza rynku, przewidywanie trendów, badanie potrzeb klientów. Całości dopełnia pozytywna energia i zgodna współpraca całego zespołu pracowników. Wszystko to sprawia, że Reusch cieszy się uznaniem w branży jako jedna z najbardziej innowacyjnych i cenionych marek.

 

Początki firmy sięgają 1934 roku – jej założyciel, Karl Reusch, wykonywał pierwsze egzemplarze rękawic w pracowni na strychu swojego domu. Pierwsze rękawice były szyte ręcznie. Wielka pasja, dbałość o szczegóły, dążenie do wykonywania unikalnych produktów na najwyższym możliwym poziomie – wszystko to przyniosło efekty w postaci dynamicznego rozwoju marki Reusch.

W 1972 roku firma, sterowana wówczas przez syna Karla Reuscha – Gebharda, wyszła naprzeciw potrzebom profesjonalnych sportowców i znacząco umocniła swoją pozycję w branży. Na rynku pojawiła się kolekcja rękawic zaprojektowanych specjalnie na sezon zimowy. Rok później Gebhard Reusch nawiązał współpracę z Seppem Maierem, jednym z najwybitniejszych bramkarzy w historii światowej piłki nożnej. Dzięki tej współpracy Reusch opracował pierwszy na świecie model rękawicy bramkarskiej, pokrytej lateksem – krok ten okazał się kamieniem milowym zarówno dla marki Reusch, jak i samego zawodnika, który wraz z reprezentacją RFN zdobył mistrzostwo świata na mundialu w 1974 roku.

W 1984 roku, po 50 latach obecności w branży, Reusch cieszy się pozycją lidera na rynku rękawic sportowych. Nadszedł czas na realizację nowych celów i poszerzenie asortymentu – w 1989 roku firma wprowadziła do swojej oferty pierwszą kolekcję odzieży narciarskiej, a w okolicach roku 2000 – kolekcję kasków i gogli. W 2014 roku marka Reusch będzie obchodzić osiemdziesiątą rocznicę powstania. Obecnie firma powraca do swoich pierwotnych założeń, koncentrując się na produkcji najwyższej jakości rękawic dla amatorów i profesjonalistów.

Sponsoring to jeden z głównych aspektów działalności Reusch. Firma współpracuje ze stowarzyszeniami sportowymi i aktywnie wspiera zawodników – wymiana doświadczeń i praktyczna wiedza sportowców to niezwykle cenne wskazówki, umożliwiające pełne dostosowanie produktów do potrzeb zawodników. Rękawice marki były używane nie tylko przez Seppa Maiera, ale także przez wielu innych bramkarzy-zwycięzców piłkarskich mistrzostw świata po 1974 roku. Reusch zdominował także dyscypliny narciarstwa alpejskiego: od 1972 roku produkty firmy były używane przez 75% medalistów najważniejszych zawodów, takich jak Puchar Świata czy Igrzyska Olimpijskie. Również obecnie w rękawicach Reusch jeżdżą liderzy światowych rankingów – wśród nich Lindsey Vonn, Marcel Hirscher, Marlies Schild, Klauss Kroell i wielu innych. Osiągnięcia wybitnych sportowców to najlepsza gwarancja jakości i zaufania dla marki Reusch.

W:0.30, P
Jak dobrać idealne buty piłkarskie? Jak dobrać idealne buty piłkarskie?

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego aniżeli wybór korków – każdy zawodnik zna przecież rozmiar swojej stopy, wie jakie ma preferencje... Nic bardziej mylnego!...

czytaj więcej
Dodaj opinię
Brak opinii dla Rękawice bramkarskie meczowe SERATHOR PRIME G2 Reusch.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
Tabela rozmiarowa dla producenta Reusch:

Aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawic, zmierz szerokość dłoni nad kciukiem i porównaj z tabelą:

rozmiar 4 5 6 7 8 9 10 11 12
szerokość dłoni 6 cm 6,7 cm 7,2 cm 7,9 cm 8,5 cm 9,1 cm 9,7 cm 10,3 cm 10,9 cm

 

stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej