Platforma do ćwiczeń półpiłka Spokey STANDI

Platforma do ćwiczeń półpiłka Spokey STANDI

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

Platforma do ćwiczeń Spokey STANDI:

 • to uniwersalny przyrząd, z którym urozmaicisz codzienny trening, angażując mięśnie w znacznie większym stopniu, niż wykonując standardowe ćwiczenia,
 • jest znakomita do trenowania równowagi, koordynacji ruchowej i stabilizacji,
 • można z nią wykonywać brzuszki, przysiady, deskę, balansowanie, wykroki, pompki i wiele innych ćwiczeń

Piłka trener równowagi to sprzęt, który potrafi odmienić oblicze każdego treningu w domu i na siłowni. Wykonywanie tych samych ćwiczeń, lecz z wykorzystaniem platformy balansowej, angażuje więcej partii mięśni, co przynosi bardzo szybkie efekty i zwiększone rezultaty. Jak to działa? Spokey STANDI kształtem przypomina połowę kuli z szeroką powierzchnią do ćwiczeń. Taka konstrukcja wymaga od użytkownika odpowiedniego balansowania ciałem, co przyczynia się do większego zaangażowania mięśni odpowiedzialnych za stabilizację sylwetki. W trakcie treningu podest przechyla się na boki, co wzmacnia nie tylko konkretne partie ciała, ale także zwinność i koordynację.

Piłka balansowa Spokey STANDI doskonale spisze się jako urozmaicenie codziennych treningów. W końcu równowaga i zwinność są bardzo ważne podczas każdej aktywności fizycznej. Właściwie rozwinięte zmysły wpływają na lepszą umiejętność jazdy na nartach, deskorolce czy snowboardzie. Utrzymywanie autokontroli i stabilizacji chroni również przed upadkami oraz potencjalnymi kontuzjami. Platforma balansowa Spokey STANDI sprawdzi się więc idealnie w każdym rodzaju rehabilitacji i ćwiczeń: podczas rozgrzewki, w treningu sensorycznym, motorycznym, medycznym czy funkcjonalnym.

Półpiłka gimnastyczna STANDI została stworzona z myślą o bezpieczeństwie i jakości domowych treningów. Jest wykonana z wytrzymałych i jednocześnie elastycznych materiałów. Dzięki temu nie odkształca się pod ciężarem w trakcie wchodzenia, wskakiwania i innych ćwiczeń. Bez problemu wykonasz z nią efektywny trening mięśni pośladków, brzucha, pleców i nóg.


Specyfikacja:
 • materiał: PVC
 • rozmiar: 59 cm
 • kolor: niebieski

Spokey - firma działająca od 2004 roku o ugruntowanej pozycji na rynku sprzętu sportowego. Wyróżniona podczas XVIII Międzynarodowych Targów Kieleckich - Lato Sport, laureat Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play 2008. W ofercie posiada piłki które otrzymały certyfikat FIFA APPROVED oraz FIFA INSPECTED. Są to modele dopuszczone do międzynarodowych rozgrywek na najwyższym poziomie.  SPOKEY - przy tworzeniu sprzętu współpracuje z najlepszymi doradcami w zakresie projektowania sprzętu, wysoko wykwalifikowanymi instruktorami Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i w Krakowie oraz sportowcami.

Dodaj opinię
Brak opinii dla Platforma do ćwiczeń półpiłka Spokey STANDI.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej