Dysk trollingowy duży 180g Robinson

Dysk trollingowy duży 180g Robinson

(0 opinii)
Produkt niedostępny.
Brak informacji o dostępności.
.

DYSK TROLLINGOWY

firmy ROBINSON

Dysk trollingowy to przyrząd do skierowania zestawu wędkarskiego na pożądaną głębokość. Regulacja umożliwia dowolne zmiany głębokości, pozwala także na zmianę kierunku ruchu przynęty względem kierunku płynięcia.

Opis:Dysk trollingowy duży 180g Robinson

 • materiał: tworzywo sztuczne, metal
 • waga: 180 g
 • średnica: 10 cm
 • przeznaczenie: połowy morskie
 • uwaga: wygląd przyrządu może różnić się od przedstawionego na zdjęciu!
umożliwia odchylenie toru prowadzenia przynęty w stosunku do kierunku płynięcia. - See more at: https://profish24.pl/akcesoria-morskie-sumowe-i-trollingowe/571-robinson-dysk-troillingowy-obrotowy.html#/robinson_akcesoria_trollingowe-maly_90g

Technologie dla produktu:

 

METODA TROLLINGOWA

Trolling to znakomita metoda połowu drapieżników - umożliwia dokładne obłowienie każdego łowiska, niezależnie od jego głębokości. Obciążenie trollingowe opuszczone na lince windy pozwala na prowadzenie przynęty na dowolnej głębokości. Zestaw wędkarski połączony jest z ciężarkiem za pomocą klipsu; w momencie ataku drapieżnika klips uwalnia żyłkę, co sygnalizuje branie i umożliwia hol ryby bez ciężarka trollingowego.

 


	

	METODA TROLLINGOWA

	Trolling...

 


	

	METODA TROLLINGOWA

	Trolling...

 


	

	METODA TROLLINGOWA

	Trolling...

 

Marka Robinson to znak towarowy bielskiej spółki Robinson Europe S.A. Przedsiębiorstwo to prężnie działa na rynku sprzętu sportowego i turystycznego, a jego główną domeną jest produkcja i dystrybucja wysokiej jakości wędek i akcesoriów wędkarskich, sygnowanych właśnie marką Robinson. Oferta marki obejmuje kompletne wyposażenie dla wszystkich wielbicieli wędkarstwa - zarówno tych łowiących na stopniu amatorskim, jak i profesjonalnym. W asortymencie marki Robinson można znaleźć wędziska, kołowrotki, szeroką gamę przynęt i zanęt, marka oferuje także niezwykle szeroki wybór akcesoriów wędkarskich (haczyki, przypony, kotwiczki, spławiki i wiele innych).

Każdy produkt z oferty Robinson powstaje w oparciu o konsultacje z doświadczonymi wędkarzami, doradcami technicznymi i testerami sprzętu. W gronie tym znajdują się między innymi wybitni wędkarze, specjaliści w połowach metodą spinningową i spławikową, mistrzowie świata w wędkowaniu sportowym i laureaci wielu prestiżowych konkursów: Bob Nudd, Andy Berteyn, Lidia i Artur Kulka, Tomasz i Michał Tichy,  Tomasz Kurnik, Martin Hrdy. Produkty marki są widoczne na licznych zawodach wędkarskich, promowane są również przez sportowców zrzeszonych w drużynie Robinson Team. Firma organizuje także własny, cykliczny konkurs wędkarski – Robinson Cup: finałowe zawody sezonu 2014 odbyły się z udziałem aż 62 wędkarzy z całego kraju.

KOD: 37755 98-TR-003 / TAG: Akcesoria specjalistyczne Robinson 
W:0.30, P
Jaką wybrać wędkę? Jaką wybrać wędkę?

Wybór nowej wędki to nie lada sztuka. Mogą mieć z tym zadaniem problem nie tylko początkujący, ale też już nieco doświadczeni wędkarze. Ogromna ilość produktów dostępnych w sklepach...

czytaj więcej
Dodaj opinię
Brak opinii dla Dysk trollingowy duży 180g Robinson.
Bądź pierwszy który wyrazi swoją opinię o produkcie. Podziel się swoimi uwagami, pomóż innym w zakupie.

Dodaj opinię

TAK NIE
Obsługa sklepu internetowego Asport.pl zastrzega sobie prawo do nie umieszczenia całości lub części opinii. W szczególności nie zostaną umieszczone opinie zawierające wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.); obrażające osoby, narodowości, religie (art. 23 Kodeksu cywilnego oraz art. 194 - 196 Kodeksu karnego); zawierające informacje nie sprawdzone lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego). Ponadto Asport.pl nie zamieszcza opinii, które zawierają linki do prywatnych stron www, zawierających dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe, zawierających uwagi na temat sklepu Asport.pl.
stół z kawą 10
powodów dlaczego warto wybrać nas
 • Setki tysięcy pozytywnych opinii klientów na allegro, kilkadziesiąt na ceneo i innych portalach
 • Gwarancja bezpiecznych zakupów
 • 100 % satysfakcji albo zwrot pieniędzy
 • Darmowa dostawa
 • Rzetelność potwierdzona certyfikatami
 • Prestiżowe nagrody i wyróżnienia
 • Sprawdzone marki oraz bogata oferta
 • Polityka prywatności
 • Solidna firma
 • Profesjonalna obsługa, fachowa konsultacja
zobacz więcej
zobacz więcej