INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Skating » Rolki, łyżworolki » Regulowane
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pokaż wszystkie (18)
PORADNIKI
Jakie rolki kupić? Jakie rolki kupić?

Na pierwszy rzut oka wybór rolek może wydawać się skomplikowany. Do wyboru mamy aktualnie wiele różnych modeli i producentów. Zanim jednak przystąpimy do zakupu,...

czytaj więcej

Wrotki, rolki, 2w1, regulowane, dziecięce NEON

Wysyłka: Jutro
105,00 119,00 PLN

Rolki regulowane, rekreacyjne NA 9009 A Nils

Wysyłka: Jutro
149,00 180,00 PLN

Rolki + łyżwy regulowane, 2w1 MAVERICK Powerblade

Wysyłka: Jutro
159,00 165,00 PLN

Rolki regulowane, dziecięce SK8 HERO X PRO K2

Wysyłka: Jutro
379,00 469,00 PLN
Oferta naszego sklepu zawiera szeroki wybór sprzętu, w tym także rolki dla dzieci. Są one bezpieczne, posiadają bogatą kolorystykę, a także duży przedział cenowy, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze odpowiednie rolki.

Rolki dla dzieci to wbrew pozorom może być ekonomiczny zakup, ponieważ większość modeli to rolki regulowane. Posiadają one regulację długości w zakresie dwóch-trzech rozmiarów. Mimo tego, że są rozsuwane, pozostają bardzo wygodne, a niektóre z nich mają wkładkę dopasowująca się do kształtu stopy dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, rolkę można bez problemu wydłużyć bądź skrócić, zależnie od potrzeb. Tym samym rolki regulowane służą przez kilka sezonów i nie trzeba kupować nowych.

Rolki reguluje się łatwo z użyciem klucza lub bez. Nie potrzeba do tego dużej siły, a zabezpieczenia, które posiadają rolki regulowane, nie pozwalają na samoistną zmianę rozmiaru w trakcie jazdy.

Dostępne w naszej ofercie rolki dla dzieci zapewniają dobre dopasowanie i stabilizację stopy, poza tym odpowiednio trzymają kostkę, nie obcierają i nie uciskają. Kupując takie rolki, trzeba zwrócić szczególną uwagę na zapięcie. System, w którym występują obok siebie sznurowanie, zapięcie na rzepy i klamra jest najbezpieczniejszy i skutecznie zabezpiecza nogę dziecka przed kontuzją podczas jazdy na rolkach i ewentualnego upadku.

Nasza oferta zawiera oprócz rolek dla dzieci także całe zestawy, w których znajdują się rolki regulowane, kask i ochraniacze. To wszystko po to, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa bez szkody dla portfela, ponieważ zestawy są częstokroć tańsze niż kupowanie wszystkich tych elementów oddzielnie.

W naszym sklepie oferujemy rolki dla dzieci znanych i cenionych marek, takich jak na przykład: Powerslide, Rollerblade, Tempish, Spokey. Rolki tych marek odznaczają się wysoką jakością wykonania, bezpieczeństwem i użyciem doskonałych materiałów. Bogata kolorystyka i wzornictwo pozwoli dobrać rolki dla dziewczynki lub chłopczyka, a ceny zaczynające się już od około 99 złotych nie zrujnują portfela.