INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Skating » Rolki, łyżworolki » Regulowane
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pokaż wszystkie (11)
Pokaż wszystkie (18)
PORADNIKI
Konserwacja rolek - od czego zacząć? Konserwacja rolek - od czego zacząć?

Każdy dobry rolkarz wie, że o rolki trzeba dbać. To sprzęt sportowy, który wymaga stałej kontroli, bowiem od sprawności rolek może zależeć nasze zdrowie. Poniżej przedstawimy...

czytaj więcej
Łożyska - jak je wymieniać, jak je konserwować? Łożyska - jak je wymieniać, jak je konserwować?

Łożysko to jedna z najważniejszych części w rolce. To właśnie od dobrego łożyska zależy płynność jazdy. Łożyska sprawiają, że koło płynnie się obraca. Gdyby nie łożyska,...

czytaj więcej
Jak dobierać kółka do rolek? Jak dobierać kółka do rolek?

Kółka to jedne z najczęściej zużywających się elementów w rolce. Trwałość naszych kółek zależy od ich jakości i twardości, a także od częstotliwości jazdy,...

czytaj więcej
Jakie rolki kupić? Jakie rolki kupić?

Na pierwszy rzut oka wybór rolek może wydawać się skomplikowany. Do wyboru mamy aktualnie wiele różnych modeli i producentów. Zanim jednak przystąpimy do zakupu,...

czytaj więcej

Rolki regulowane, dziecięce NJ 2117 A Nils

Wysyłka: Jutro
103,00 129,00 PLN

Wrotki, rolki, 2w1, regulowane, dziecięce NEON

Wysyłka: Jutro
109,00 125,00 PLN

Rolki regulowane, rekreacyjne NA 9009 A Nils

Wysyłka: Jutro
144,00 180,00 PLN

Rolki regulowane, rekreacyjne NA 9009 A Nils

Wysyłka: Jutro
144,00 180,00 PLN

Rolki regulowane, dziecięce NA 9004 A Nils

Wysyłka: Jutro
147,00 184,00 PLN
Oferta naszego sklepu zawiera szeroki wybór sprzętu, w tym także rolki dla dzieci. Są one bezpieczne, posiadają bogatą kolorystykę, a także duży przedział cenowy, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze odpowiednie rolki.

Rolki dla dzieci to wbrew pozorom może być ekonomiczny zakup, ponieważ większość modeli to rolki regulowane. Posiadają one regulację długości w zakresie dwóch-trzech rozmiarów. Mimo tego, że są rozsuwane, pozostają bardzo wygodne, a niektóre z nich mają wkładkę dopasowująca się do kształtu stopy dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, rolkę można bez problemu wydłużyć bądź skrócić, zależnie od potrzeb. Tym samym rolki regulowane służą przez kilka sezonów i nie trzeba kupować nowych.

Rolki reguluje się łatwo z użyciem klucza lub bez. Nie potrzeba do tego dużej siły, a zabezpieczenia, które posiadają rolki regulowane, nie pozwalają na samoistną zmianę rozmiaru w trakcie jazdy.

Dostępne w naszej ofercie rolki dla dzieci zapewniają dobre dopasowanie i stabilizację stopy, poza tym odpowiednio trzymają kostkę, nie obcierają i nie uciskają. Kupując takie rolki, trzeba zwrócić szczególną uwagę na zapięcie. System, w którym występują obok siebie sznurowanie, zapięcie na rzepy i klamra jest najbezpieczniejszy i skutecznie zabezpiecza nogę dziecka przed kontuzją podczas jazdy na rolkach i ewentualnego upadku.

Nasza oferta zawiera oprócz rolek dla dzieci także całe zestawy, w których znajdują się rolki regulowane, kask i ochraniacze. To wszystko po to, by zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa bez szkody dla portfela, ponieważ zestawy są częstokroć tańsze niż kupowanie wszystkich tych elementów oddzielnie.

W naszym sklepie oferujemy rolki dla dzieci znanych i cenionych marek, takich jak na przykład: Powerslide, Rollerblade, Tempish, Spokey. Rolki tych marek odznaczają się wysoką jakością wykonania, bezpieczeństwem i użyciem doskonałych materiałów. Bogata kolorystyka i wzornictwo pozwoli dobrać rolki dla dziewczynki lub chłopczyka, a ceny zaczynające się już od około 99 złotych nie zrujnują portfela.