INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Skating » Deskorolki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pokaż wszystkie (10)
PORADNIKI
Jak wybrać deskorolkę? Jak wybrać deskorolkę?

Na początku ważne jest, by poznać wszystkie części składowe deskorolki, ponieważ ich parametry decydują o przeznaczeniu tego sprzętu. Budowa deskorolki Deskorolka...

czytaj więcej

Deskorolka mini, dziecięca PLANES/SAMOLOTY

Wysyłka: Dzisiaj
39,99 55,00 PLN

Deskorolka 3-kołowa MEGA SKATE Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
57,90 PLN

Łożysko do deskorolki ABEC7 1szt. Amok

Wysyłka: Dzisiaj
3,39 4,50 PLN

Gumki do trucków A2732 czarne Axer

Wysyłka: Dzisiaj
7,89 PLN

Truck do deskorolki STRONG 2 szt. Axer

Wysyłka: Dzisiaj
27,90 PLN

Truck do deskorolki HEAVY DUTY 2 szt. Axer

Wysyłka: Dzisiaj
34,90 PLN

Papier, grip do deskorolki 80AB Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
16,90 PLN

Papier, grip do deskorolki 80S Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
16,90 PLN

Kółka do deskorolki 54x36 A2728 białe Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
32,00 PLN

Deskorolka, longboard COLORFULL Powerblade

Chwilowo niedostępny
199,00 PLN

Deskorolka, longboard YELLOW BAD MONKEY Powerblade

Chwilowo niedostępny
249,00 PLN
Nasza oferta pełna jest zaskakująco zdobionych deskorolek, które swoim oryginalnym kształtem i wzorem sprawią, że jadąc na jednej z nich poczujesz się wyjątkowy. Prezentowane przez nas modele są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie skatingiem. Pragnąc zaspokoić potrzeby naszych klientów oferujemy deskorolki o różnorodnym przeznaczeniu, począwszy od klasycznych modeli służących początkującym riderom, poprzez deski zjazdowe, skończywszy na deskach z rodzaju "streetsurfing".

Deskorolki klasyczne dostępne na naszej stronie to idealny sprzęt dla każdego. Nadają się one do jazdy rekreacyjnej a także do wykonywania wszelkiego rodzaju trików. Deskorolki te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Deck deskorolek jest wykonany z kilku warstw drewna klonowego, niektóre deski mają ich siedem, a inne aż dziewięć! Łożyska zamontowane w deskorolkach klasycznych zapewniają duży komfort jazdy. W zależności od producenta oraz modelu deski możemy znaleźć łożyska ABEC 5, ABEC 3 a nawet ABEC 1 dodatkowo wzmocnione karbonem.

Ogromny wybór wzorów sprawia, że każdy możne znaleźć deskorolkę wprost stworzoną dla niego. Idealna twardość kółek, odpowiednia twardość i kształt deski a nawet rodzaj łożysk – to wszystko można dostosować do swoich własnych indywidualnych potrzeb. Jeżeli chodzi o względy wizualne na naszej stronie można wybierać spośród wachlarza wzorów i kolorów – od klasycznych stonowanych barw do nowoczesnego i odważnego wzornictwa, które z pewnością wyróżni nas z tłumu.

Jeżeli uwielbiasz uczucie prędkości najlepszą deską będzie deskorolka do streetsurfingu. Pozwalają one na znakomite rozwinięcie prędkości, a jazda na nich przypomina trochę surfowanie. Deski do streetboardingu to deski w stylu longboard – znacznie dłuższe od standardowych oraz twist-board – deska ze specjalnym łączeniem na środku.

Aby jeszcze udoskonalić jazdę na deskorolkach, oraz wydłużyć ich żywotność nasz sklep posiada specjalny dział – akcesoria do deskorolek . Można tu znaleźć zapasowe łożyska do deskorolek, trucki, gumki do trucków, podkładki pod trucki amortyzujące drgania a także gripy, czyli papier na wierzchnią warstwę deskorolki. Wszytko po to by cieszyć się jazdą.