INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
KONSULTANT ON-LINE
Jesteś tutaj: Asport.pl » Skating » Deskorolki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
PORADNIKI
Jak wybrać deskorolkę? Jak wybrać deskorolkę?

Na początku ważne jest, by poznać wszystkie części składowe deskorolki, ponieważ ich parametry decydują o przeznaczeniu tego sprzętu. Budowa deskorolki Deskorolka...

czytaj więcej

Deskorolka mini, dziecięca PLANES/SAMOLOTY

Wysyłka: Dzisiaj
39,99 55,00 PLN

Deskorolka 3-kołowa MEGA SKATE Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
57,90 PLN

Łożysko do deskorolki ABEC7 1szt. Amok

Wysyłka: Dzisiaj
3,39 4,50 PLN

Gumki do trucków A2732 czarne Axer

Wysyłka: Dzisiaj
7,89 PLN

Truck do deskorolki HEAVY DUTY 2 szt. Axer

Wysyłka: Dzisiaj
34,90 PLN

Papier, grip do deskorolki 80AB Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
16,90 PLN

Papier, grip do deskorolki 80S Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
16,90 PLN

Truck do deskorolki STRONG 2 szt. Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
27,90 PLN

Kółka do deskorolki 54x36 A2728 białe Axer

Wysyłka: 1 - 5 dni
32,00 PLN
Nasza oferta pełna jest zaskakująco zdobionych deskorolek, które swoim oryginalnym kształtem i wzorem sprawią, że jadąc na jednej z nich poczujesz się wyjątkowy. Prezentowane przez nas modele są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie skatingiem. Pragnąc zaspokoić potrzeby naszych klientów oferujemy deskorolki o różnorodnym przeznaczeniu, począwszy od klasycznych modeli służących początkującym riderom, poprzez deski zjazdowe, skończywszy na deskach z rodzaju "streetsurfing".

Deskorolki klasyczne dostępne na naszej stronie to idealny sprzęt dla każdego. Nadają się one do jazdy rekreacyjnej a także do wykonywania wszelkiego rodzaju trików. Deskorolki te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Deck deskorolek jest wykonany z kilku warstw drewna klonowego, niektóre deski mają ich siedem, a inne aż dziewięć! Łożyska zamontowane w deskorolkach klasycznych zapewniają duży komfort jazdy. W zależności od producenta oraz modelu deski możemy znaleźć łożyska ABEC 5, ABEC 3 a nawet ABEC 1 dodatkowo wzmocnione karbonem.

Ogromny wybór wzorów sprawia, że każdy możne znaleźć deskorolkę wprost stworzoną dla niego. Idealna twardość kółek, odpowiednia twardość i kształt deski a nawet rodzaj łożysk – to wszystko można dostosować do swoich własnych indywidualnych potrzeb. Jeżeli chodzi o względy wizualne na naszej stronie można wybierać spośród wachlarza wzorów i kolorów – od klasycznych stonowanych barw do nowoczesnego i odważnego wzornictwa, które z pewnością wyróżni nas z tłumu.

Jeżeli uwielbiasz uczucie prędkości najlepszą deską będzie deskorolka do streetsurfingu. Pozwalają one na znakomite rozwinięcie prędkości, a jazda na nich przypomina trochę surfowanie. Deski do streetboardingu to deski w stylu longboard – znacznie dłuższe od standardowych oraz twist-board – deska ze specjalnym łączeniem na środku.

Aby jeszcze udoskonalić jazdę na deskorolkach, oraz wydłużyć ich żywotność nasz sklep posiada specjalny dział – akcesoria do deskorolek . Można tu znaleźć zapasowe łożyska do deskorolek, trucki, gumki do trucków, podkładki pod trucki amortyzujące drgania a także gripy, czyli papier na wierzchnią warstwę deskorolki. Wszytko po to by cieszyć się jazdą.