INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Biwak i camping » Lodówki turystyczne
OPCJE PRZEGLĄDANIA

Lodówka turystyczna 18L na wkłady ATLANTIC Kamai

Wysyłka: Dzisiaj
39,90 48,00 PLN

Wkład mrożący okrągły 250ml Kamai

Wysyłka: Dzisiaj
3,70 PLN
Przenośne lodówki turystyczne to bardzo przydatny sprzęt podczas campingów, biwaków oraz wypadów na plażę. Dzięki nim mamy możliwość utrzymać świeżość żywności i chłód napojów nawet w upalne dni!

Lodówki turystyczne dostępne na naszej stronie to zarówno lodówki na wkłady mrożące jak i elektryczne lodówki turystyczne. Dodatkowo mamy do zaproponowania lodówki turystyczne o różnych pojemnościach od 10 L do nawet 42 L. Dzięki temu, każdy jest w stenie wybrać lodówkę turystyczną idealną dla swoich potrzeb. Lodówki turystyczne posiadają wygodny uchwyt który znacznie ułatwia przenoszenie, zwłaszcza na plaży lub nad wodą. Niektóre uchwyty posiadają specjalną blokadę, która uniemożliwia przechylanie się lodówki na boki. Dodatkowo lodówki turystyczne dostępne na naszej stronie zostały wykonane z bardzo trwałych oraz łatwych w czyszczeniu materiałów.

Elektryczne lodówki turystyczne posiadają większą moc niż lodówki na wkłady mrożące. Obniżają one temperaturę wewnątrz pojemnika o około 20 stopni C poniżej temperatury zewnętrznej.

Do każdej lodówki istnieje możliwość zakupienia wkładów mrożących, które również można zakupić na naszej stronie. Wkłady mrożące znacznie zwiększają efektywność mrożenia lodówek turystycznych. Należy pamiętać, że na każde 10 L pojemności lodówki należy włożyć wkład o pojemności 1000 ml. Oprócz standardowych płaskich wkładów mrożących mogą znaleźć u nas Państwo także specjalny wkład na puszki, który znacznie szybciej schłodzi napoje w puszkach czy też butelkach.

Lodówki turystyczne posiadają różne wersje kolorystyczne dzięki czemu oprócz praktyczności są także bardzo ładne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą funkcjonalnych lodówek turystycznych sprawdzonych firm.