INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Sporty wodne » Fajki
OPCJE PRZEGLĄDANIA

Fajka do nurkowania RITOS 4kolory Spokey

Wysyłka: Do 24 godzin
18,50 PLN

Fajka do nurkowania SPIRO Spokey

Wysyłka: Do 24 godzin
23,90 PLN

Fajka do nurkowania PANDAKA 3kolory Spokey

Wysyłka: Do 24 godzin
28,99 PLN

Fajka do nurkowania SPACE 2kolory Aquatic

Wysyłka: Do 24 godzin
32,00 PLN

Fajka do nurkowania TONGA 3kolory Aqua-Speed

Wysyłka: Do 24 godzin
65,00 PLN

Fajka do nurkowania STAR II 4kolory Aqua-Speed

Wysyłka: Do 24 godzin
105,00 PLN

Fajka do nurkowania ULTRA 4kolory Aqua-Speed

Wysyłka: Do 24 godzin
105,00 PLN

Fajka czołowa COMET 3kolory Aqua-Speed

Wysyłka: Do 24 godzin
110,00 PLN

Fajka do nurkowania LINUS 3kolory Aquatic

Wysyłka: 1 - 3 dni
47,00 50,00 PLN

Fajka do nurkowania ORION 2kolory Aquatic

Wysyłka: 1 - 3 dni
49,00 PLN

Fajka do nurkowania AROSA 2kolory Aqua-Speed

Wysyłka: 1 - 3 dni
55,00 PLN

Fajka do nurkowania OMEGA 3kolory Aqua-Speed

Wysyłka: 1 - 3 dni
65,00 PLN

Fajka do nurkowania AJAX 4kolory Aqua-Speed

Wysyłka: 1 - 3 dni
65,00 PLN

Fajka do nurkowania JET 2kolory Aqua-Speed

Wysyłka: 1 - 3 dni
96,00 PLN

Fajka do nurkowania NOVA 3kolory Aqua-Speed

Wysyłka: 1 - 3 dni
105,00 PLN
Sklep Asport.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu największy w sieci wybór sprzętów oraz akcesoriów do sportów wodnych! Wszystkie oferowane produkty zostały przez nas odpowiednio wyselekcjonowane tak, aby dostarczyć naszym Klientom tylko to, co najlepsze! Tylku u nas znane marki w atrakcyjnych cenach!

Oferujemy coś dla osób, którzy ciekawi są tego, co kryje się pod powierzchnią wody, aby umożliwić oddychanie pod wodą stworzone zostały fajki do nurkowania. Dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach.

Każdy prezentowany na naszej stronie sprzęt pochodzi od sprawdzonych oraz uznanych producentów. Znalazły się tu produkty od takich firm jak Aqua-Speed, Aquatic oraz Spokey.

Fajki do nurkowania składają się z długiej, sztywnej rurki, uchwytu na maskę oraz ustnika. Wykonane zostały z nieprzepuszczającego wody materiału.

Firma Aqua-Speed stworzyła innowacyjną fajkę o zagiętym kształcie z zaworem ułatwiającym wydmuchiwanie wody. Ustnik wykonany został z niealergizującego materiału. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach.

Ta sama firma stworzyła inny innowacyjny produkt. Fajka wyposażona w najnowocześniejsze osiągnięcie w dziedzinie konstrukcji fajek nurkowych. System SLEEK ULTRA DRY zapewnia dostarczanie powietrza do ust nurka bez jednoczesnego nabierania wody. Fajka posiada specjalną komorę w górnej części, która zapobiega wpadaniu wody do głównego otworu oddechowego. Jeśli mimo wszystko niewielkie ilości wody przedostaną się poniżej, na spodzie rurki znajduje się zawór, który odprowadzi ją na zewnątrz nie pozwalając dostać się do ust.

Fajka posiada karbowany, elastyczny, silikonowy łącznik oraz komfortowy i wygodny ustnik wykonany z najwyższej jakości niealergizujących materiałów.

Inna firma, Spokey prezentuje fajkę do nurkowania wykonaną w całości z silikonu, z ustnikiem dobrze dopasowującym się do szczęki, obrotowym uchwytem dla lepszego przyczepiania i dopasowania do maski, zwijana.

Produkty przez nas prezentowane pochodzą od sprawdzonych oraz solidnych producentów tak aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów!