INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Sporty zimowe » Rękawice
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pokaż wszystkie (10)
Pokaż wszystkie (14)
Pokaż wszystkie (20)
PORADNIKI
Jak wybrać rękawice narciarskie? Jak wybrać rękawice narciarskie?

Jazdy na nartach nie sposób sobie wyobrazić bez rękawic narciarskich, które zarówno chronią dłonie przed zimnem, jak i zabezpieczają nadgarstek przed uszkodzeniem...

czytaj więcej

Rękawice narciarskie, damskie KARIMA LADY Ziener

Wysyłka: Jutro
95,00 189,00 PLN

Rękawice narciarskie, damskie KARIMA LADY Ziener

Wysyłka: Jutro
95,00 189,00 PLN

Rękawice narciarskie, damskie KARIMA LADY Ziener

Wysyłka: Jutro
116,00 189,00 PLN
W związku z stale rosnącym zainteresowaniem sportami zimowymi, pragniemy zaprezentować Państwu bogatą ofertę rękawic zimowych. Na naszej stronie znajdą Państwo rękawice narciarskie dostosowane do Państwa potrzeb. Cienkie polarowe rękawice narciarskie, grubsze rękawice, rękawice z membraną, czy też rękawice snowboardowe.

Rękawiczki narciarskie to produkty takich firm jak Barracuda, Berghaus, Black Diamond, Columbia, Level, Neverland czy Ziener. To właśnie Ci producenci gwarantują najwyższej jakości materiały oraz innowacyjne technologie zastosowane w produkcji rękawiczek narciarskich.

W naszej ofercie znajdą Państwo rękawice narciarskie dla dzieci, które pozwolą naszym maluchom cieszyć się urokami zimy. Rękawiczki narciarskie dla dzieci, zostały wykonane z materiału, który doskonale utrzymuje odpowiednią temperaturę dłoni, nawet podczas dużych mrozów. Antypoślizgowe wzmocnienie oraz ściągacze na nadgarstkach sprawiają, że rękawiczki doskonale sprawdzają się na stoku.

Rękawice narciarskie damskie, to kolekcja zawierająca klasyczne rękawice narciarskie, rękawice narciarskie z membraną oraz rękawice snowboardowe. Różnorodność wzorów i kolorów sprawi, że każda kobieta znajdzie rękawiczki narciarskie pasujące do jej osobistych upodobań oraz oczywiście do kombinezonu.

Rękawice narciarskie męskie różnią się między sobą materiałem z jakiego zostały wykonane oraz pomocnymi detalami. Znajdą tu Państwo między innymi wiatroszczelne rękawice narciarskie czy też usztywniane rękawice snowboardowe. Wszystkie rękawice narciarskie posiadają ściągacze, czy to zwykle, czy na rzep, które zapobiegają przedostaniu się śniegu lub wiatru do wewnątrz.

Dla zmarzluchów mamy ogrzewacze do rękawic narciarskich. Dzięki nim można bardzo szybko ogrzać dłonie nawet w bardzo chłodne dni. Dzięki niewielkim rozmiarom można mieć je zawsze przy sobie w kieszeni kurtki i użyć w razie potrzeby. Ogrzewacze do dłoni mogą się przydać nie tylko na nartach ale i na co dzień, ogrzewając nam ręce w mroźny zimowy dzień.