INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Sprzęt turystyczny » Pontony » Wędkarskie
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Pontony wędkarskie marki Wats, które oferujemy w naszym sklepie, są przeznaczone dla od dwóch do czterech osób i różnią się wymiarami. Są dostępne na zamówienie, co oznacza, że każdy klient może wybrać sobie kolor pontonu, wyposażenie i dodatki. Na pontonie można także umieścić numery rejestracyjne pontonu, nazwę, a nawet nadruki reklamowe.

Oferowane przez nas pontony wędkarskie są wyposażone w drewnianą podłogę i dmuchaną ławkę, pawęż na silnik oraz w wiosła. Posiadają również komplet naprawczy, pokrowiec i instrukcję użytkowania.

W naszej ofercie można poza pontonami marki Wats znaleźć również ponton wędkarski Meteor. Może on również służyć do celów rekreacyjnych. Jest duży i wygodny, zmieści aż cztery osoby. Jest wyposażony w dmuchaną podłogę i ławki, praktyczne uchwyty do przenoszenia, wiosła, pompkę, liny, pokrowiec, torby i uchwyty na wędki. Można do niego dobrać także pawęż oraz silnik elektryczny, który na pewno odciąży osoby zmęczone wiosłowaniem. Jest lekki i łatwy do przenoszenia. Został wykonany z grubego, odpornego na uszkodzenia materiału PVC. Jest niedrogi i doskonałej jakości, stanowi zatem dobrą alternatywę dla droższych, profesjonalnych pontonów wędkarskich.