INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Sporty zimowe » Łyżwy » Sznurówki
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Sznurówki do łyżew, które oferujemy u nas w sklepie, to bogata kolekcja, w skład której wchodzą różne typy sznurówek. Ogólnie można je podzielić na woskowane i niewoskowane. Nadają się one zarówno do łyżew figurowych, jak i hokejowych, dla dorosłych i dla dzieci.

Oferowane przez nas sznurówki do łyżew dzielą się, jak zostało do wyżej napisane, na woskowane i niewoskowane. Ten pierwszy typ jest prawie całkowicie odporny na takie niekorzystne czynniki atmosferyczne, jak woda, śnieg czy mróz. Można więc je wykorzystywać głównie tam, gdzie jesteśmy na nie narażeni, czyli głównie na otwartych lodowiskach naturalnych bądź sztucznych. Z woskowanymi sznurówkami nie straszny nam żaden opad śniegu i żadna mroźna zima. Takie sznurówki do łyżew mają jeszcze jedną zaletę: bardzo dobrze się je zawiązuje, ponieważ dzięki woskowanej powierzchni są lekko śliskie. Sznurówki niewoskowane z kolei są idealne wszędzie tam, gdzie nie jesteśmy narażeni na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, a więc na wszelkiego typu krytych lodowiskach.

Oba rodzaje sznurówek są dostępne w różnych długościach dopasowanych do rozmiaru – czym większa długość, tym większy rozmiar buta. Sznurówki do łyżew, które prezentujemy, występują w różnych kolorach, co jest gwarancją, że każda osoba wybierze odpowiedni dla siebie rodzaj i kolor. Ponadto są one sprzedawane w parach, po dwie sztuki. Nasze sznurówki są wykonane ze 100% poliestru, dzięki czemu są trwałe oraz niezwykle odporne na urwanie, przerwanie itp. Zostały wyprodukowane przez markę Tempish, jednego z międzynarodowych liderów w branży rolkowej i łyżwiarskiej.