INFOLINIA: 801 000 761, 33 821 91 49
ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ
Jesteś tutaj: Asport.pl » Sporty wodne » Deski pływackie
OPCJE PRZEGLĄDANIA
Sklep Asport.pl ma przyjemność zaprezentować Państwu największy w sieci wybór sprzętów oraz akcesoriów do sportów wodnych! Wszystkie oferowane produkty zostały przez nas odpowiednio wyselekcjonowane tak, aby dostarczyć naszym Klientom tylko to, co najlepsze! Tylku u nas znane marki w atrakcyjnych cenach!

Oferujemy deski do pływania oraz makarony do pływania. Są to akcesoria idealne do ćwiczeń w wodzie, zabaw czy też nauki pływania.

Każdy prezentowany na naszej stronie sprzęt pochodzi od sprawdzonych oraz uznanych producentów. Znalazły się tu produkty od takich firm jak Aqua-Speed, Meteor, Speedo, Spokey oraz Arena.

Deski do pływania są doskonałym elementem przy nauce pływania, dostępne są w małych rozmiarach dla przyszłych pływaków, tak aby uprzyjemnić tą czynność posiadają kolorowe nadruki oraz dostępne są w różnych barwach. Znaleźć tu możemy innowacyjną deskę w kształcie ósemki polecana przy doskonaleniu technik pływackich górnych części ciała, ta deska do nauki pływania wykonana jest z piankowego materiału, który jest bardzo miły w dotyku.

Coraz bardziej popularny staje się aqua aerobic, aby wyjść na przeciw wymaganiom oraz potrzebom Klientów prezentujemy element, który do takiego rodzaju ćwiczeń jest niezbędny. Mowa tutaj o makaronie do pływania. Jest również doskonałym elementem przy trenowaniu koordynacji ruchowej w wodzie. Makaron do pływania wykonany jest z solidnej pianki niepochłaniającej wody. Aby urozmaicić oraz usprawnić wykonywane ćwiczenia można dokupić łączniki, które doczepia się do makaronów, również wykonane są z pianki.

Produkty przez nas prezentowane pochodzą od sprawdzonych oraz solidnych producentów tak aby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Klientów!